Підвищення цін на бензин добре стимулює подумати про те, щоб почати економити на поїздках на авто. Але не поспішайте ставити свого залізного коня в гараж. Патріоти України зібрали прості поради, дотримуючись яких ви зможете заощадити до 20% витрат на паливо.
Багато автозаправок пропонують дисконтні карти, які можуть вам давати знижку або можливість накопичувати бонуси. Не соромтеся брати такі карти, а краще самим питати у продавців. Навіть мізерна знижка за рік допоможе заощадити певну суму грошей.
Промоніторьте бонусні системи різних банків і виберіть найоптимальнішу. Потім вам необхідно буде завжди розплачуватися пластиком. Практично у всіх банках діє система кешбека, а це значить, що частина ваших грошей витрачених на АЗС повернутиься. Часом на карту повертається 1,5-3% витрачених коштів, а якщо пощастить, то й більше.
Не забувайте регулярно відвідувати СТО та змінювати повітряні фільтри і масло. Обидві процедури знижують витрату бензину. Необхідно зменшити вагу авто. Ні, частину двигуна не потрібно викидати. Досить просто викинути весь непотріб з салону і багажника.
Не потрібно влітку тягати за собою зимову гуму. Соління, мангал і бабусин килим необхідно відразу вивантажити в гаражі. І ще один момент для любителів самостійно прикрашати своє авто спойлерами, додатковими трубами і багажниками – зніміть це негайно, якщо хочете заощадити.
Для переміщення кожного зайвого кілограма мотлоху автомобілю потрібно додаткове пальне. Тому в авто повинні лежати лише необхідні речі.
Не перегинати палицю, коли качаєте шини. Заводські характеристики дисків і шин придумані не просто так. Їх зміна, особливо установка більш широких коліс, збільшує витрату палива. Оптимальний тиск шин– це верхня межа норми. Мінімізуйте опір повітря. Відкриті вікна і люк чи захист від комах – все це призводить до зростання споживання палива.
Також важливо уникати ситуацій, коли вам потрібно зайвий раз гальмувати або прискорюватися – не притискайтеся до транспортному засобу, який їде спереду. Тобто ваша їзда повинна стати менш агресивною.
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...
Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...