Лавина поховала групу туристів на популярному російському курорті (фото, відео)

У російській республіці Карачаєво-Черкесія зійшла лавина з гори Дукка в районі курорту Архиз, у результаті чого група туристів була похована під снігом, повідомляють Патріоти України.

Як повідомили в Головному управлінні МНС РФ у республіці, були поховані під снігом семеро лижників. За даними Telegram-каналу Mash, група екстремалів із Московської області вирушила в закриту для катання зону неподалік від курорту Архиз. До спуску вони не підготувалися. Одна людина загинула.

Telegram-канал 112 оприлюднив список лижників, які постраждали під час сходження лавини: Дмитро Орлов – президент "АвтоВАЗ банку", Андрій Фільков – член ради директорів ВАТ "Наука-зв'язок", Володимир Белькович – заступник генерального директора НВО "Наука", Ілля Чуденков – менеджер інвестиційної групи "Російські фонди", Денис Симовський – член асоціації гірських гідів Росії, Гліб Смирнов.

Загиблим виявився інструктор Сергій Камбалов, який був одним із найдосвідченіших гідів у країні.

Бізнесмен Дмитро Орлов госпіталізований у важкому стані з численними переломами та забоями. Решта мандрівників отримала забої ребер, рук і ніг.

Легендарний хітмейкер Юрій Рибчинський розповів про сина та онука, які пішли в ТрО

четвер, 23 травень 2024, 20:28

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський розповів про добровільне приєднання сина та онука до ТрО. Зокрема, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" хітмейкер зізнався, що він не відмовляв рідних від такого рішення, пер...

"Виникла велика проблема": Мер Франківська поскаржився на мобілізацію

четвер, 23 травень 2024, 20:00

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що комунальним підприємствам міста бракує майже 300 працівників. Причиною кадрового дефіциту очільник міста називає мобілізацію — багато івано-франківських комунальників служать у лавах ЗСУ. Про це він ...