
Увечері в суботу, 19 серпня, у столичному автобусі п’яний чоловік влаштував бійку зі стріляниною, повідомляють Патріоти України з посиланням на поліцію Києва.
Подія сталася на Петрівці.
"Під час руху транспортного засобу, чоловік, перебуваючи напідпитку, намагався потрапити до кабіни водія. Це помітив один із пасажирів та почав заспокоювати його. У відповідь чоловік тричі вистрілив з травматичного пістолета в обшивку автобуса", - йдеться в повідомленні.
У результаті інциденту ніхто не постраждав.
Чоловіки продовжили з’ясовувати стосунки на зупинці громадського транспорту. Пасажир, який вгамовував нетверезого незнайомця, декілька разів його вдарив і пішов у невідомому напрямку.
З місця події слідчо-оперативна група вилучила пістолет для відстрілу гумовими кулями та три гільзи.
Нагадаємо, раніше на Закарпатті прямо в авто розстріляли чоловіка, вбивцю вдалося затримати.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...