Лікарі крутили пальцем у скроні, але здалися: Українка зростом один метр двічі стала мамою (фото)

42-річна Лілія Турчин, зріст якої становить один метр 6 сантиметрів, розповіла, як їй вдалося народити двох дітей. При тому, що перший її чоловік змусив зробити аборт. Тепер чотирирічна донька вже вища за неї, повідомляють Патріоти України.

Лілія народилася з вродженим викривленням хребта. При чому викривлення було в дуже важкій формі. Хребет був просто перекручений. У Лілії є два старших брата, але вони народилися здоровими.

Мама Лілії послухала поради лікаря і відмовилася від операції дочки, оскільки була велика вірогідність того, що дівчинка стане інвалідом і не зможе ходити.

Тож мати взяла все в свої руки, і кожен день робила масаж дівчинці і купала її у ванній. Таким чином, Лілія змогла вести повноцінне життя.

Її перший чоловік не хотів мати дітей, тому "маленькій" жінці довелося зробити аборт. Але зате у другому шлюбі у жінки вже народилося двоє дітей – дівчинка та хлопчик.

Жінка розповіла, що коли в Полтаві вона стала на облік, то лікар була дуже здивована і заявила їй, що вона не повинна народжувати дитину, тому що дитина буде соромитися її, коли підросте.

Після цього Ірина поставила доктора на місце і поїхала в Київ, куди їй дали направлення в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології. Там лікарі віднесли з розумінням до Лілії і сказали, що зроблять все можливе, щоб вона народила.

Жінка народила доньку зростом 43 сантиметри, яка важила один кілограм 740 грамів. При цьому їй робили кесарів розтин. Під час народження хлопчика їй також зробили кесарів.

Варто зазначити, що зрост хлопчика також, як і у сестрички, був 43 сантиметри, але важив більше - два кілограми 430 грамів. У хлопчика виявився порок серця, але його прооперували і тепер він здоровий.

Джерело: Факты

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...