"Людей 15 прямо в шматки розірвало": З'явилися нові дані про поразку "Вагнера" в Сирії

За словами чоловіка, ті, хто повернувся з Сирії, "хворі вже".

Ілюстрація: ЖЖ

Співробітник російської приватної військової компанії "Вагнер" під Краснодаром розповів, що найманці після фіаско в Сирії рвуться назад, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Знак".

"Ось недавно один такий приходив, хто там в лютому був. Ледве врятувався, ***. Поруч з ним прямо снаряд вибухнув, його вибуховою хвилею відкинуло. Він розповідає, що хлопців, хто поруч був, людей 15 прямо в шматки відразу розірвало, тільки шматки полетіли. А його тільки трохи зачепили, але і цього вистачило. Всі ноги в решето! Його ледь полагодили, він сюди на милицях вже прийшов, йолки-палки, гроші отримувати. Гроші отримав, а сам каже: "Тільки нехай ноги заживуть, назад хочу, за своїх поквитатися "!" - каже він.

За словами чоловіка, ті, хто повернувся з Сирії, "хворі вже". "Так, *** твою мать, тебе, кажу, Бог врятував! Він же міг разом з тими, хто шматками розлетівся, там залишитися. Сиди вдома, жери хліб свій! Ні, вони хворі вже. Точно тобі кажу! Психіка вже все", - пояснив чоловік.

Через групу підозрілих невідомих: У Києві біля будівлі СБУ стріляли з автомата (фото, відео)

вівторок, 25 січень 2022, 19:44

Сьогодні в Києві біля будівлі Головного управління СБУ співробітник інкасаторської служби відкрив стрілянину. Про це повідомляє столична поліція, передають Патріоти України. . Як встановили правоохоронці, представники охоронної фірми зайшли в приміщен...

Нещасна втратила забагато крові: На Сумщині чоловік напоїв жінку та зґвалтував до смерті (фото)

вівторок, 25 січень 2022, 19:29

Під Сумами 45-річний чоловік після вживання алкоголю зі своєю 53-річною знайомою скористався її безпорадним станом і зґвалтував, після чого залишив помирати. Про це 25 січня передали в прес-службі Сумської обласної прокуратури, передають Патріоти Украї...