Вулиці із горами сміття, покинуті діти та безпритульні — так виглядають бідні райони індійської столиці Нью-Делі. Про це розповідає українка Ангеліна з Мелітополя, 4 з половиною роки мешкає в Індії, інформують Патріоти України.
"Чесно кажучи, коли приїхала, хотілося одразу повернутися додому. У елітних районах вулиці чисті, з гарними будинками і дорогими машинами. Але, якщо вийти за за ворота – ситуація геть інша. Люди живуть просто на вулиці, там же миються і справляють нужду. Тому близько до паркану підійти неможливо, запах просто жахливий".
За словами українки, на вулицях дуже багато жебраків. Але не завжди цей спосіб життя обумовлений бідністю. Деякі можуть жити нормально, але цього не хочуть.
" На кожному світлофорі в Індії до машин підходять діти і просять гроші. Якось дала дітям шоколадний батончик, а вони закинули його назад у машину. Другий раз дала пляшку води, але її викинули під колеса. Тим самим показали, що їм потрібні лише гроші. Знайомий пояснив, що у багатьох жебраків є своє житло і рахунки в банках. Але вони звикли заробляти випрошуванням грошей".
Ангеліна розповідає: у сюжеті на відео з 53 хв. 30 сек.
Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...
Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.