
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру поліцейському Подільського райвідділку Києва, який під час затримання вдарив лежачого активіста і вигукнув "Лягай, Бандеро", повідомляють Патріоти України.
Перша заступниця Директора ДБР Ольга Варченко зазначила, що силовика підозрюють у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством.
Під час побиття активіста правоохоронець був у цивільному одязі. "Працівник поліції, ображаючи особисту гідність одного з активістів, умисно вчинив дії, які явно виходять за межі його повноважень та супроводжувалися насильством", – наголосили у відомстві.
Наразі йому мають обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади. Поліцейському загрожує ув'язнення від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до трьох років.
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...