
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру поліцейському Подільського райвідділку Києва, який під час затримання вдарив лежачого активіста і вигукнув "Лягай, Бандеро", повідомляють Патріоти України.
Перша заступниця Директора ДБР Ольга Варченко зазначила, що силовика підозрюють у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством.
Під час побиття активіста правоохоронець був у цивільному одязі. "Працівник поліції, ображаючи особисту гідність одного з активістів, умисно вчинив дії, які явно виходять за межі його повноважень та супроводжувалися насильством", – наголосили у відомстві.
Наразі йому мають обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади. Поліцейському загрожує ув'язнення від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до трьох років.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...