Лилася кров: У "ЛНР" терористи рознесли автобус у п'яній бійці (відео)

Одному з терористів навіть розбили ніс.

Ілюстрація: dpchas.com.ua

В окупованій "ЛНР" Кадіївці (Стаханов) терористи влаштували п'яну бійку в автобусі. На відео звернув увагу блогер Денис Казанський. Ролик він опублікував у Twitter, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що двоє бойовиків у формі почали суперечку через те, що молодший з них був дуже п'яний. Старший нібито попросив прибрати спиртне і не "ганьбити" його.

"Я їду на бойові - мене викликали. Я можу померти - мені 18 років. Розумієш? Зрозумій - ти життя прожив, а мені 18 років. Я не прожив ще, а йду воювати. Повага є?" - заявив йому у відповідь терорист. Далі між ними почалася штовханина.

Пасажири автобуса неодноразово закликали учасників конфлікту вийти на вулицю і не затримувати транспорт, але їхні прохання були проігноровані. Коли між ними почалася серйозна бійка, одна з пасажирок спробувала їх угамувати, але її грубо відштовхнули. Молодого бойовика старший відштовхнув просто у вікно, вони також почали бити один одного в обличчя.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...