​Магнітні бурі у березні: Експерти різко змінили прогноз

Українців 27 і 28 березня очікують магнітні бурі першого рівня G1. Астрономи змінили свої прогнози, які стосувалися 11 березня, повідомляють Патріоти України.

Так, у понеділок також очікувалася магнітна буря, але потім експерти уточнили, що вийде відбутися лише магнітним збудженням. Дані доступні на сайті Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця. 26 і 29 березня також буде неспокійно, але до бурі знову ж таки не дійде.

Відомо, що метеоудар першого рівня G1 може вплинути на самопочуття людей, які страждають від серцево-судинних захворювань.

Тому люди, які чутливі до змін в атмосфері, відчують їх вплив. Може виникнути головний біль, порушитися робота серцево-судинної системи. Особливо небезпечними ці періоди для людей з хронічними захворюваннями.

У Парижі спалахнув найбільший оптовий ринок свіжих продуктів у світі (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 20:44

Як повідомляє BFMTV, пожежа спалахнула близько 12:30 на складі фруктів та овочів площею 7000 квадратних метрів. Надзвичайники оперативно приїхали на місце події – менш ніж за вісім хвилин. . "Ситуація сприятлива, ми все ще знаходимося у фазі атаки, що...

"Деякі українці, коли чують російську, починають "Я вас не розумію": Усик заявив, що "так не можна робити"

неділя, 25 вересень 2022, 20:29

Чемпіон WBA, WBO та IBO у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) вважає, що у такий складний період для України не час ділити людей за мовною ознакою. Боксер упевнений, що у побуті можна говорити, як хочеш, а українською мовою необхідно спілкувати...