Має знати кожен: Що не можна робити на Різдво - народні прикмети та повір’я

Одним із головних релігійних свят християн є Різдво Христове. Його святкування поєднане із різноманітними звичаями та традиціями. Також це свято має свої повір’я про те, що не слід робити у цей день, та як не варто зустрічати Різдво.

Ілюстрація: ЖЖ

Вважається, що 7 січня не можна шити та в’язати. Кажуть, що людина, яка шиє на Різдво, буде мати проблеми із зором, повідомляють Патріоти України.

Якщо у день Різдва займатися господарськими клопотами – можна накликати хвороби. Одяг, у якому родина відзначає Різдво, має бути святковим, у світлих тонах. Не прийнято святкувати у старих речах.

Також дівчатам не можна ворожити у цей день.

За народними прикметами, якщо у день Різдва Христового, йде сніг – рік буде вдалим. На Різдво прийнято ходити у гості до найближчих людей. У цей день у домівках запалюють багато свічок. Різдво потрібно зустрічати із посмішкою та гарним настроєм.

За старих часів на Різдво заборонялося робити будь-що по господарству, втрачати яку-небудь річ та упускати дзеркало. Згідно прикмет, якщо Різдво припадає на четвер – рік обіцяє удачу незаміжнім дівчатам.

З цього дня до Стрітення (15 лютого) прийнято вітати один одного словами : «Христос народився!», у відповідь – «Славiмо його!».

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї

Хіти тижня. Круте піке: Військовий вертоліт ЗСУ аварійно зарився носом в землю (відео)

субота, 6 червень 2020, 9:00

Авіасудно кружляло над землею близько хвилини, після чого благополучно здійснило посадку на пісок. У суботу, 30 травня, вертоліт Мі-8МТ здійснив екстрену посадку на узбережжі в той час, як бійці ЗСУ проходили навчання, передають Патріоти України з поси...