Має знати кожен: Що не можна робити на Різдво - народні прикмети та повір’я

Одним із головних релігійних свят християн є Різдво Христове. Його святкування поєднане із різноманітними звичаями та традиціями. Також це свято має свої повір’я про те, що не слід робити у цей день, та як не варто зустрічати Різдво.

Ілюстрація: ЖЖ

Вважається, що 7 січня не можна шити та в’язати. Кажуть, що людина, яка шиє на Різдво, буде мати проблеми із зором, повідомляють Патріоти України.

Якщо у день Різдва займатися господарськими клопотами – можна накликати хвороби. Одяг, у якому родина відзначає Різдво, має бути святковим, у світлих тонах. Не прийнято святкувати у старих речах.

Також дівчатам не можна ворожити у цей день.

За народними прикметами, якщо у день Різдва Христового, йде сніг – рік буде вдалим. На Різдво прийнято ходити у гості до найближчих людей. У цей день у домівках запалюють багато свічок. Різдво потрібно зустрічати із посмішкою та гарним настроєм.

За старих часів на Різдво заборонялося робити будь-що по господарству, втрачати яку-небудь річ та упускати дзеркало. Згідно прикмет, якщо Різдво припадає на четвер – рік обіцяє удачу незаміжнім дівчатам.

З цього дня до Стрітення (15 лютого) прийнято вітати один одного словами : «Христос народився!», у відповідь – «Славiмо його!».

Пропагандистка Кремля потрапила у реанімацію

середа, 22 січень 2020, 14:59

Очевидно, що регулярна брехня дуже погано впливає на серце. Симоньян госпіталізували в інститут імені М. В. Скліфосовського через проблеми серцем. Журналістку забрали прямо з Кремля - вона відчула себе погано під час наради.

Віряни наполягають: У Вінниці хочуть скасувати е-квиток через "диявольську мітку"

середа, 22 січень 2020, 14:27

За словами позивачів, всі штрих-коди та картки мають «число Диявола», тобто «666». У коментарі місцевому виданню ВЕЖА представниця комунальної служби, відповідальної за реформу, пояснила, що позивачі є «особами з релігійними переконаннями». За словами ...