
На думку американських вчених, 21 січня є найбільш депресивним днем у році. Такого висновку дійшов ще в 2005 році співробітник американського Університету Кардіффа Кліфф Арноль, повідомляють
Патріоти України.Він заявив, що в третій понеділок січня люди почуваються максимально пригніченими. До цього моменту закінчуються новорічні та різдвяні свята, ейфорія від веселощів проходить, все повертається на круги своя, при цьому люди виявляють, що неабияк витратилися.
В результаті багато хто з нетерпінням починає очікувати зарплат, що позначається на психологічному стані. На самопочуття, своєю чергою, впливає відсутність сонячного світла і холод.
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...