
На думку американських вчених, 21 січня є найбільш депресивним днем у році. Такого висновку дійшов ще в 2005 році співробітник американського Університету Кардіффа Кліфф Арноль, повідомляють
Патріоти України.Він заявив, що в третій понеділок січня люди почуваються максимально пригніченими. До цього моменту закінчуються новорічні та різдвяні свята, ейфорія від веселощів проходить, все повертається на круги своя, при цьому люди виявляють, що неабияк витратилися.
В результаті багато хто з нетерпінням починає очікувати зарплат, що позначається на психологічному стані. На самопочуття, своєю чергою, впливає відсутність сонячного світла і холод.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати.
. Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...