Мали били свої: Автор горе-репортажу з Антимайдану "Топазе, дай команду" отримав громадянство Росії

Українська земля стала трохи чистіше, а Мордор придбав ще одного пропагандона, на горе росіянам

Учасник Антимайдану і автор репортажу з епічним і дуже болісним для себе фіналом, з воланням «Топаз, дай команду» Сергій Рульов отримав громадянство РФ. Про це повідомив ще один сумнозвісний проросійський телепропагандист та блогер Олександр Чаленко, зазначають Патріоти України.

«Срочное сообщение: киевский журналист и блогер Сергей Рулев получает паспорт гражданина России!», - радіє Чаленко. Також запроданець привітав «товариша» з цією подією.

Сергій Рульов прославився тим, що свого часу був побитий представниками Антимайдану, коли хотів зняти позитивний сюжет про тітушек Януковича в Маріїнському парку Києва, де за часів Революції гідності базувався Антимайданом. Найнятим бандюганам дуже не сподобалось, що наймит «рекламує» їхні обличчя. Адже дуже боялися, що їх "вирахують" безжальні хунтобандерівці. І понеслося… Пригадаймо, як це було:


Поїхали! Укрзалізниця відкрила продаж квитків - Криклій

вівторок, 26 травень 2020, 22:05

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на перші напрямки по Україні, поїзди почнуть курсувати з 1 червня. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своєму Telegram-каналі, зазначають Патріоти України. . "Укрзалізниця відкрила продаж...

Слуги Зеленського почали бити беззахисних жінок? - Журналістка розповіла, як силовики ДБР товкли її в музеї

вівторок, 26 травень 2020, 21:58

Ганна Дзьоба зізналася, що подібне із нею сталося вперше у житті. Журналістка телеканалу "Прямий" Ганна Дзьоба розповіла, що під час штурму ДБР музею Гончара отримала декілька ударів ліктями у живіт та груди. Про це вона розповіла в ефірі "Прямого", по...