Машина-"привид": В Одесі авто без водія збило трьох жінок

Одна з постраждалих у тяжкому стані.

"Машина-привид". Фото: ТСН

В Одесі припаркована автівка з'їхала зі схилу і збила трьох жінок, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання "Думская".

"Почули сильний ляскіт і крики, три жінки опинилися під колесами "Королли". Вона ще й не зупинилася, а тягла їх асфальтом. Ми з другом були за метрів п'ять, одразу побігли зупиняти машину. Зупинили, підбігли ще люди і почали допомагати піднімати, щоб витягнути жінок. Одна дівчина в дуже важкому стані. Швидка їхала хвилин 20-30", - заявив очевидець.

Зазначається, що на місце події прибули співробітники поліції разом зі слідчим. Правоохоронці оформили деталі ДТП. По медичну допомогу звернулися троє жінок.

"Намагалась втримати життя": Наречена "Да Вінчі" особисто вивозила його після поранення

понеділок, 27 березень 2023, 13:45

Наречена Героя України Дмитра Коцюбайла, "Да Вінчі", Аліна Михайлова, яка є керівницею медичної служби "УЛЬФ", розповіла про день загибелі коханого. Жінка особисто намагалась врятувати пораненого Дмитра Коцюбайла. Про це розповіла сама Аліна у відверті...

"Полонений з яблуком" розповів про знущання росіян - втратив понад 32 кілограми

понеділок, 27 березень 2023, 12:56

Максим Колесніков увійде в історію російської війни проти України як "звільнений полонений з яблуком". Він розповів, як пережив майже 11 місяців російського полону. В інтерв'ю "Обозревателю" він поділився, що 10,5 місяців позначились не в кращу сторону...