Масовка в Москві витягала квіти із ящиків: У мережі підозрюють, що "всенародна любов" до Сталіна оплачена однією людиною (відео)

В день народження Сталіна 21 грудня до його могилі біля стін Кремля принесли рекордну кількість гвоздик - більше 13 тисяч, але більшість їх могла придбати... КПРФ.

Із днем народження Сталіна усе не так просто? Ілюстрація: соцмережі.

У мережі запідозрили, що покладання квітів до могили Йосипа Сталіна в Москві є проплаченою постановочною акцією. Користувачі Twitter проаналізували фотографії з заходу, передають Патріоти України.

Як відомо, в день народження Сталіна 21 грудня до його могилі біля стін Кремля принесли рекордну кількість гвоздик - більше 13 тисяч. На думку коментаторів, акція була організована на замовлення лідера КПРФ Геннадія Зюганова.

Користувачі мережі також порахували, що більшість тих, хто прийшов на акцію були "масовкою", яка лише поклала до могили Сталіна приготовані кимось заздалегідь квіти. "Шанувальник по ходу там один, а всі інші виступали в ролі масовки для ТБ та вантажників, тягнучи оберемки квітів від ящиків до пам'ятника", - написав зокрема блогер "Лицемерная Россия".

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...