Мав грати Шарапова замість "душки"-Конкіна: Раптово помер зірковий актор фільму "Місце зустрічі змінити не можна"

У Росії на 80-му році життя помер відомий актор театру і кіно Іван Бортник. Лікарі припускають, що причиною смерті став тромб, що відірвався.

Бортник був легендою московського Театру на Таганці, де грав разом з Володимиром Висоцьким. Актор став відомий після ролей в спектаклях «Гамлет», «Пугачов», «Полеглі і живі», «Три сестри», зазначають Патріоти України.

иван бортник

Справжню славу і народну любов артисту принесли його роботи в кіно. Бортник знявся у фільмах «Рідня», «Іван та Марія», «Чужі листи», «Останнє полювання», «Дзеркало для героя».

скрин

У 1979 році артист отримав свою по-справжньому зоряну роль, знявшись у Станіслава Говорухіна в фільмі «Місце зустрічі змінити не можна». Як згадує знімальна група, спочатку акторові хотіли запропонувати роль Володі Шарапова. Однак всупереч баченню режисера начальство наполягло на «комсомольці, Павці Корчагіні». В підсумку Бортник зіграв бандита «Промокашку» і зумів наділити чарівністю і харизмою явно негативного персонажа. Пізніше актор знову зіграє представників кримінального світу в фільмах «Мама не горюй» (1998) і «Антикілер» (2002).

Нагадаємо, в 2018 році пішли з життя пішов режисер фільму Станіслав Говорухін. До речі, на відміну від головного постановника культового фільму Іван Бортник не помічений в антиукраїнських висловлюваннях.

"Не про те піклуєтесь, людоньки": Полтавський губернатор порадив землякам думати про крематорій

середа, 1 квітень 2020, 20:46

Олег Синєгубов дуже дивним чином "підбадьорив" земляків. "Наразі посівні крамниці мають бути зачинені, бо це життя людей. Ми маємо втримати цю першу хвилю. […] Дуже добре, коли полтавці ставлять питання про те, що їм висадити на городі. Але я знаю ще ...

Заскрепити рабів і в "стойло": Топ-пропагандистка Путіна пропонує примусово використати перехворівших на коронавірус росіян

середа, 1 квітень 2020, 20:36

Україна - не Росія, де влада та її прислужники на волонтерів та самосвідомість громадян не покладається, зате прагне примосових заходів для армії рабів "тюрми народів". Одна з топових пропагандисток Кремля, головний редактор Russia Today Маргарита Симо...