Мав грати Шарапова замість "душки"-Конкіна: Раптово помер зірковий актор фільму "Місце зустрічі змінити не можна"

У Росії на 80-му році життя помер відомий актор театру і кіно Іван Бортник. Лікарі припускають, що причиною смерті став тромб, що відірвався.

Бортник був легендою московського Театру на Таганці, де грав разом з Володимиром Висоцьким. Актор став відомий після ролей в спектаклях «Гамлет», «Пугачов», «Полеглі і живі», «Три сестри», зазначають Патріоти України.

иван бортник

Справжню славу і народну любов артисту принесли його роботи в кіно. Бортник знявся у фільмах «Рідня», «Іван та Марія», «Чужі листи», «Останнє полювання», «Дзеркало для героя».

скрин

У 1979 році артист отримав свою по-справжньому зоряну роль, знявшись у Станіслава Говорухіна в фільмі «Місце зустрічі змінити не можна». Як згадує знімальна група, спочатку акторові хотіли запропонувати роль Володі Шарапова. Однак всупереч баченню режисера начальство наполягло на «комсомольці, Павці Корчагіні». В підсумку Бортник зіграв бандита «Промокашку» і зумів наділити чарівністю і харизмою явно негативного персонажа. Пізніше актор знову зіграє представників кримінального світу в фільмах «Мама не горюй» (1998) і «Антикілер» (2002).

Нагадаємо, в 2018 році пішли з життя пішов режисер фільму Станіслав Говорухін. До речі, на відміну від головного постановника культового фільму Іван Бортник не помічений в антиукраїнських висловлюваннях.

Хіти тижня. В Ужгороді китаєць "здався" медикам через коронавірус

субота, 22 лютий 2020, 1:00

Хлопець прилетів літаком із Китаю з пересадками в Дубаї і Києві. "Громадянин Китаю, який напередодні звернувся в обласну інфекційну лікарню в Ужгороді, повністю здоровий і навіть не потребував додаткових аналізів після первинного обстеження. Він перебу...

"Землячка нашого гравця": "Шахтар" готовий відправити літак за українкою, яку не евакуювали з Китаю через собаку

субота, 22 лютий 2020, 0:30

Також клуб допоможе прилетівшим з Китаю українцям матеріально. "Хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові ...