Мав грати Шарапова замість "душки"-Конкіна: Раптово помер зірковий актор фільму "Місце зустрічі змінити не можна"

У Росії на 80-му році життя помер відомий актор театру і кіно Іван Бортник. Лікарі припускають, що причиною смерті став тромб, що відірвався.

Бортник був легендою московського Театру на Таганці, де грав разом з Володимиром Висоцьким. Актор став відомий після ролей в спектаклях «Гамлет», «Пугачов», «Полеглі і живі», «Три сестри», зазначають Патріоти України.

иван бортник

Справжню славу і народну любов артисту принесли його роботи в кіно. Бортник знявся у фільмах «Рідня», «Іван та Марія», «Чужі листи», «Останнє полювання», «Дзеркало для героя».

скрин

У 1979 році артист отримав свою по-справжньому зоряну роль, знявшись у Станіслава Говорухіна в фільмі «Місце зустрічі змінити не можна». Як згадує знімальна група, спочатку акторові хотіли запропонувати роль Володі Шарапова. Однак всупереч баченню режисера начальство наполягло на «комсомольці, Павці Корчагіні». В підсумку Бортник зіграв бандита «Промокашку» і зумів наділити чарівністю і харизмою явно негативного персонажа. Пізніше актор знову зіграє представників кримінального світу в фільмах «Мама не горюй» (1998) і «Антикілер» (2002).

Нагадаємо, в 2018 році пішли з життя пішов режисер фільму Станіслав Говорухін. До речі, на відміну від головного постановника культового фільму Іван Бортник не помічений в антиукраїнських висловлюваннях.

"Спочатку ламало серйозно": Фагот із ТНМК заразився коронавірусом і назвав свої симптоми

вівторок, 20 жовтень 2020, 14:58

Лідер гурту ТНМК ("Танок на майдані Конґо") Олег Михайлюта (Фагот) захворів на коронавірус. 46-річний виконавець повідомив на своїй сторінці в Facebook, що отримав позитивний результат ПЛР-тесту. За його словами, він очікував, що захворіє на COVID-19 п...

Археологи виявили скарби на Криті - можуть бути пов'язані з древнім ритуалом (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 14:37

На острові Крит у північному передгір’ї гори Іда (Псилорит) під час розкопок Зомінтоса археологи виявили древній палац, якийсь колись заселяли нащадки династії правителів древнього міста Кносс. Про це повідомляє видання Еkathimerini, передають Патріот...