
У Павлограді, що в Дніпропетровській області померли троє бездомних, які 14 жовтня стали жертвами побиття підлітками. Про це місцевому інтернет-ресурсу повідомив заступник головлікаря лікарні № 4 по хірургії Іскендер Іскендеров, передають Патріоти України.
За його словами, остання жертва побоїв померла в ніч на 30 жовтня. "Спочатку він потрапив до нас з тупим ударом живота, розривом селезінки та черепно-мозковою травмою. Через деякий час його виписали, а потім він поступив з перитонітом. Прооперували, але він помер", - розповів Іскендеров.
Двоє підозрюваних у вбивствах в даний час утримуються під вартою без права застави. Обидва є студентами Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування і Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Останній є також сином судді Юр'ївського суду.
Однак в університеті заявили, що хлопець був відрахований з вишу на початку жовтня за академічні пропуски.
Як стало відомо, один з бездомних помер від отриманих травм на місці інциденту.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...