
У Павлограді, що в Дніпропетровській області померли троє бездомних, які 14 жовтня стали жертвами побиття підлітками. Про це місцевому інтернет-ресурсу повідомив заступник головлікаря лікарні № 4 по хірургії Іскендер Іскендеров, передають Патріоти України.
За його словами, остання жертва побоїв померла в ніч на 30 жовтня. "Спочатку він потрапив до нас з тупим ударом живота, розривом селезінки та черепно-мозковою травмою. Через деякий час його виписали, а потім він поступив з перитонітом. Прооперували, але він помер", - розповів Іскендеров.
Двоє підозрюваних у вбивствах в даний час утримуються під вартою без права застави. Обидва є студентами Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування і Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Останній є також сином судді Юр'ївського суду.
Однак в університеті заявили, що хлопець був відрахований з вишу на початку жовтня за академічні пропуски.
Як стало відомо, один з бездомних помер від отриманих травм на місці інциденту.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...