
У Павлограді, що в Дніпропетровській області померли троє бездомних, які 14 жовтня стали жертвами побиття підлітками. Про це місцевому інтернет-ресурсу повідомив заступник головлікаря лікарні № 4 по хірургії Іскендер Іскендеров, передають Патріоти України.
За його словами, остання жертва побоїв померла в ніч на 30 жовтня. "Спочатку він потрапив до нас з тупим ударом живота, розривом селезінки та черепно-мозковою травмою. Через деякий час його виписали, а потім він поступив з перитонітом. Прооперували, але він помер", - розповів Іскендеров.
Двоє підозрюваних у вбивствах в даний час утримуються під вартою без права застави. Обидва є студентами Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування і Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Останній є також сином судді Юр'ївського суду.
Однак в університеті заявили, що хлопець був відрахований з вишу на початку жовтня за академічні пропуски.
Як стало відомо, один з бездомних помер від отриманих травм на місці інциденту.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...