
З початком кампанії Лікар для кожної сім’ї лише 5 лікарів на всю Україну набрали потрібну кількість пацієнтів. Інші медики свій ліміт не вичерпали. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, повідомляють Патріоти України.
"За місяць кампанії набрати ліміт пацієнтів майже неможливо. На сьогодні це зробили лише 5 лікарів на всю країну. Це три сімейних лікарі (у Полтавській, Чернігівській та Донецькій областях) та два педіатри (обидва - Донецька область). Більшість лікарів знаходиться доволі далеко від лімітів", - написав він.
Ковтонюк нагадав, що для сімейного лікаря оптимальна кількість пацієнтів - 1800, терапевта - 2000, педіатра - 900. "Рано панікувати що "хороших лікарів розібрали". Ви можете обирати лікаря, якому довіряєте. Але не зволікайте, адже рано чи пізно хороших лікарів таки розберуть", - додав Ковтонюк.
У Лікарні Святої Анни Першого медоб’єднання Львова 42-річна переселенка з Одещини народила дев’яту дитину. Жінка виховує вже шістьох донечок та трьох синів. Про це у четвер, 18 червня, повідомили у пресслужбі Першого ТМО, передають Патріоти України. Ба...
На віддаленому острові Амстердам у південній частині Індійського океану вчені виявили унікальний природний експеримент, який може змінити уявлення про еволюцію великих тварин в ізольованих умовах, передають Патріоти України. Усе почалося ще в 1871 році...