"Мені не треба 5 років чекати": Зеленський виходить з кіпрської компанії, пов'язаної з Росією (документ)

Володимир Зеленський показав надруковану заяву про вихід, в якій зазначено, що він володіє 300 акціями Green Family LTD.
Володимир Зеленський. Фото: Антикор.

Кандидат в президенти України шоумен Володимир Зеленський заявив про вихід зі складу акціонерів кіпрської компанії Green Family LTD, що володіє кінофірмою на території Росії, передають Патріоти України.

Зеленський показав надруковану заяву про вихід, в якій зазначено, що він володіє 300 акціями Green Family LTD. "Повідомляю про свій вихід зі складу акціонерів компанії і цією заявою даю доручення в найбільш стислі терміни здійснити всі необхідні дії, передбачені чинним законодавством для мого виведення зі складу акціонерів компанії", - сказав Зеленський.

Заява датована 23 січня, на п'ятий день після виходу розслідування проекту "Схеми". "28 років наші політики щось там обіцяють і потім обов'язково брешуть. Не хочу бути таким, неприємно бути таким. Тому я пообіцяв, і я зробив, і мені для цього п'ять років чекати не треба", - додав Зеленський.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. "Премія Дарвіна": Українці обговорюють поїздку кримського "єдинороса" за українським паспортом

п’ятниця, 13 грудень 2019, 2:00

Кучерявий їхав в Херсонську область отримувати український закордонний паспорт.

Хіти тижня. Жодної краплі не розлили: У Харкові показали відео унікальних випробувань стабілізатора гармати танка "Т-80БВ"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 1:00

Харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.​. На полігоні інженери показали можливості стабілізатора гармати для бронемашини, інформують Патріоти України. . Розробники танка показали, як вражаюче ...