Мережу підкорили світлини Джамали з синочком Еміром (фото)

У своєму блозі Джамала опублікувала кілька чарівних кадрів з 9-місячним Еміром.

Українська співачка Джамала після гарячої відпустки на острові Маврикій повернулась до Києва. Зірка, яка упродовж відпустки не бачила свого сина, намагається проводити з ним якомога більше часу, повідомляють Патріоти України.

У своєму блозі Джамала опублікувала кілька чарівних кадрів з 9-місячним Еміром. За словами співачки, упродовж двох днів після повернення до України вона не відпускала маленького сина з обіймів.

Окрім цього, зірка зізналась, що тільки після народження Еміра полюбила прокидатись зранку. Джамала показала, як її син будить татка. Чарівні фото замилували мережу.

Однак сонячний відпочинок ще й стимулював Джамалу на заняття спортом. У столиці зіркова матуся сходила на тренування у стильному чорному костюмі. Та й маленький Емір позаймався спортом у дитячому фітнес-клубі. Хлопчик підкорював драбину, ретельно переставляючи ніжки з одного щабля на інший.

Маленький син Джамали на тренуванні / Instagram / @jamalajaaa
Джамала на тренуванні / Instagram / @jamalajaaa

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...

"У формі не можна": У Дніпрі військового не пустили до ресторану (відео)

середа, 31 травень 2023, 23:54

До ресторану Deep, що в центрі Дніпра, не пустили бійця Збройних сил України (ЗСУ) через військову форму, яка нібито не відповідає дрескоду закладу. Побратим чоловіка Євген Кожирнов виклав у TikTok відео, де розповідає про неприємний випадок у закладі,...