Мережу підкорили світлини Джамали з синочком Еміром (фото)

У своєму блозі Джамала опублікувала кілька чарівних кадрів з 9-місячним Еміром.

Українська співачка Джамала після гарячої відпустки на острові Маврикій повернулась до Києва. Зірка, яка упродовж відпустки не бачила свого сина, намагається проводити з ним якомога більше часу, повідомляють Патріоти України.

У своєму блозі Джамала опублікувала кілька чарівних кадрів з 9-місячним Еміром. За словами співачки, упродовж двох днів після повернення до України вона не відпускала маленького сина з обіймів.

Окрім цього, зірка зізналась, що тільки після народження Еміра полюбила прокидатись зранку. Джамала показала, як її син будить татка. Чарівні фото замилували мережу.

Однак сонячний відпочинок ще й стимулював Джамалу на заняття спортом. У столиці зіркова матуся сходила на тренування у стильному чорному костюмі. Та й маленький Емір позаймався спортом у дитячому фітнес-клубі. Хлопчик підкорював драбину, ретельно переставляючи ніжки з одного щабля на інший.

Маленький син Джамали на тренуванні / Instagram / @jamalajaaa
Джамала на тренуванні / Instagram / @jamalajaaa

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...