"Мертва" зона: Сазонов пояснив, чому окупований Донбас - приречений

За 5 років війни Донбас перетворився на мертву економічну зону, повідомляють Патріоти України.

Регіон повністю знищений, а підприємства там більше функціонувати не можуть сказав політолог Кирило Сазонов в ефірі інформаційно-аналітичного проекту "Перші про головне. Коментарі".

"Регіон розорений, практично усі шахти затоплені, а підприємства – розтягнені на метал. Обидві сторони конфлікту зараз "тягнуть" повністю розорений регіон, який не може працювати.

Роботи там зараз дуже мало. Повністю нормальною вважається оплата праці у 5-6 тисяч рублів. Це приблизно 2-3 тисячі гривень. У Донбас купу грошей закачує Росія – соціальною допомогою, та Україна – пенсіями. Тобто, найбільш поширений вид спорту там пенсійний туризм", - сказав Сазонов.

Як зміняться ціни на квартири в Україні і де буде найбільший попит: Експертка дала відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:22

В Україні ціни на нерухомість у 2024 році, ймовірно, падатимуть не будуть, більше того, вони будуть лише зростати. Але швидкість відновлення ринку нерухомості напряму залежатиме від ситуації на фронті. Про це розповіла юристка у сфері містобудування та...

Забули зачинити вікно: У Чехії номер із туристами заполонили кажани (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:50

Пара туристів, яка приїхала в Чехію та зупинилася в тризірковому готелі Art Nouveau Sloven у місті Пльзень, дуже сильно пошкодувала, що залишила на ніч відчиненим вікно в номері 212. Вони також відчинили двері, які ведуть у коридор, через виснажливу сп...