М'ясце для біснуватого кремлівського фюрера: У РФ батьки учнів обурені темами шкільних творів

Мати почула плач дитини, коли дівчинка намагалася виконати "домашнє завдання".

Російських школярів примушують думати про війну. Фото: РБК.

У Росії у Санкт-Петербурзі учням четвертих класів задали незвичне домашнє завдання. Школярі вчилися писати листа батькові на фронт. Про це написала мати школярки у своєму ЖЖ, передають Патріоти України.

Мати однієї учениці, науковий співробітник Російського інституту історії мистецтв Ольга Федорченко написала, що таке завдання є в підручнику для четвертокласників. Ольга додала, що завдання викликало у неї стан, при якому "ненормативна лексика дуже хотіла зірватися з губ".

Жінка почула плач дитини, коли дівчинка намагалася виконати "домашнє завдання". "Я пішла з'ясовувати, в чому справа. Виявилося, дано завдання: написати листа батькові на фронт... Це що, ми готуємося до війни?! Робимо заготовки листів рідним?! Навіщо писати нехай навіть уявний лист батькові на фронт?", – обурилася мати Ольга Федорченко.

Як з'ясувалося, таке завдання справді є в творчому зошиті "Просвещение". Автор посібника, до якого додається зошит, – педагог Тетяна Коті.

Варто додати, що до завдання також пропонують використовувати слова і вирази зі "словникової коробки": "Здрастуй", "Дорогий", "Коханий мій", "Я за тобою дуже сумую", "Як там на фронті", "Я допомагаю мамі", "Я тебе дуже-дуже чекаю", "Повертайся з перемогою", "До побачення", "Міцно тебе цілую", "Твій син/дочка".


Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...