М'ясце для біснуватого кремлівського фюрера: У РФ батьки учнів обурені темами шкільних творів

Мати почула плач дитини, коли дівчинка намагалася виконати "домашнє завдання".

Російських школярів примушують думати про війну. Фото: РБК.

У Росії у Санкт-Петербурзі учням четвертих класів задали незвичне домашнє завдання. Школярі вчилися писати листа батькові на фронт. Про це написала мати школярки у своєму ЖЖ, передають Патріоти України.

Мати однієї учениці, науковий співробітник Російського інституту історії мистецтв Ольга Федорченко написала, що таке завдання є в підручнику для четвертокласників. Ольга додала, що завдання викликало у неї стан, при якому "ненормативна лексика дуже хотіла зірватися з губ".

Жінка почула плач дитини, коли дівчинка намагалася виконати "домашнє завдання". "Я пішла з'ясовувати, в чому справа. Виявилося, дано завдання: написати листа батькові на фронт... Це що, ми готуємося до війни?! Робимо заготовки листів рідним?! Навіщо писати нехай навіть уявний лист батькові на фронт?", – обурилася мати Ольга Федорченко.

Як з'ясувалося, таке завдання справді є в творчому зошиті "Просвещение". Автор посібника, до якого додається зошит, – педагог Тетяна Коті.

Варто додати, що до завдання також пропонують використовувати слова і вирази зі "словникової коробки": "Здрастуй", "Дорогий", "Коханий мій", "Я за тобою дуже сумую", "Як там на фронті", "Я допомагаю мамі", "Я тебе дуже-дуже чекаю", "Повертайся з перемогою", "До побачення", "Міцно тебе цілую", "Твій син/дочка".


У водоймі Києва знайшли тіло жорстоко вбитого військового (фото, відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:04

На тілі померлого виявили близько 15 ножових поранень. Підозрюваного у вбивстві вже затримали. У Києві житель Вінниччини вбив знайомого військовослужбовця через пов’язану з боргами сварку. Правоохоронці знайшли тіло вбитого у водоймі на околиці столиці...

"Домовленість було зірвано": Українські водії на кордоні планують голодування (відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:55

Українські перевізники, які стоять на кордоні поблизу пункту пропуску "Корчова-Краківець" через протести польських водіїв, заявили про намір оголосити голодування. Про це пише "Радіо Свобода" 1 грудня, передають Патріоти України. Водій міжнародних пере...