"Міг щось побачити, і за це його вбили": Рідні зробили гучну заяву про загибель курсанта з Харківщини

У хлопця були плани на життя, він займав проукраїнську позицію і не збирався зводити рахунки з життям.

Курсанта Дмитра Зобніна (на фото ліворуч) знайшли застреленим під час караулу. Фото: Соцмережі

Дмитро Зобнін, курсант 3 курсу Харківського університету повітряних сил, не міг накласти на себе руки. У цьому впевнені родичі загиблого, повідомляють Патріоти України з посиланням на KHARKIV Today.

"Він дуже любив життя. Я припускаю, що міг щось побачити, що не потрібно було, і за це його вбили. Ну, не може людина вистрілити собі в обличчя з автомата, не може", - повідомив дядько загиблого Андрій Зобнін.

Хлопець свідомо пішов до військового вузу, навчався на інженера-механіка, до цього закінчив профільний коледж. Народився в Мартовому Печенізького району Харківщини.Влітку йому мало виповнитися 20 років. Жив в Харкові, де рідні купили йому квартиру, напередодні загибелі спілкувався з рідними.

28 січня хлопець заступив на службу у внутрішній караул, але о 19.20 його почали шукати, і тільки до 23.00 його тіло знайшли, хоча він лежав недалеко від місця, де повинен був знаходитися в караулі.

Сьогодні вранці батько курсанта пішов в СБУ, щоб написати заяву про те, що його син не міг покінчити життя самогубством. За словами рідних, документ відмовилися приймати.

Жертвував собою заради закону: У Києві поліцейський займався оральним сексом, щоб розкрити кримінальну справу

середа, 29 січень 2020, 20:05

Співробітник правоохоронних органів отримував сексуальні послуги у стриптизерок, щоб довести факт проституції. Про це повідомляється у відповідному рішенні суду. У вересні 2019 поліцейський відвідав стриптиз-клуб в центрі Києва, зазначають Патріоти Укр...

Бананів можна не боятися: Супрун розповіла, як уберегти себе від китайського коронавіруса

середа, 29 січень 2020, 19:44

Зараз швидко поширюються повідомлення про вакцини, які начебто запобігають новому коронавірусу, і навіть пропозиції їх придбати. Не вірте цим маніпуляціям, адже поки такої вакцини не існує. Чи можна розкривати посилки з Китаю? Чи передаються інфекції ч...