Міносвіти хоче "скасувати" батьків у школах

Поправки мають на меті усунути дискримінацію в навчальних закладах.

Ілюстрація: shko.ru

У межах антидискримінаційної кампанії Міністерство освіти має намір виключити зі шкільних підручників слово "батьки", а також слова "негри", "жиди" і "цигани", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу МОН.

"На жаль, нині в Україні три мільйони дітей живуть у неповних сім'ях, а це - майже 40%. Йдеться і про дітей, які живуть виключно з дідусями та бабусями, зі старшими братами та сестрами, з тітками та дядьками. Ця ситуація особливо загострена, бо частина дітей втратила своїх батьків внаслідок російської агресії на сході України", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що завдання в підручнику на кшталт "Разом із батьками складіть розпорядок дня вашої родини" або "Разом із батьками обговори, де можна гратися" підкреслюють обмежені можливості майже половини українських дітей. Тому експерти запропонували замінити слово "батьки" на "рідні".

Експерти також стурбовані макетами підручників, де зображення підбираються виключно з повною сім'єю. Експертиза також виявила, що більшість дітей не можуть знайти в українських підручниках ні віддзеркалення себе, ні віддзеркалення своїх рідних, ні тих особливих обставин, в яких вони живуть. Зокрема, з підручників вилучили слова "негри", "жиди", "цигани" й чимало інших.

Окрім того, експертиза Міносвіти виявила, що в підручниках повністю відсутній герої, які представляють людей з інвалідністю, а особи похилого віку зображуються виключно немічними.

"Так, сьогодні 6% населення нашої держави - близько 2,5 млн осіб - це люди з інвалідністю. Зараз у школи, в інклюзивні класи приходять діти з особливими освітніми потребами. Саме антидискримінаційна експертиза дала можливість включити в підручники людей з інвалідністю і зробити їх частиною картини світу, яку створює школа у дітей, змінити образ людей похилого віку", - йдеться у повідомленні міністерства.

Уже не просто "золоті". В Україні знову подорожчали яйця: Що буде з цінами на продукт найближчим часом

вівторок, 6 грудень 2022, 14:28

В Україні продовжує підвищуватись вартість продуктів. На початку грудня знову подорожчали яйця. Стало відомо, в яких супермаркетах продукт можна купити дешевше, передають Патріоти України. Також з'явилася інформація, що буде з цінами найближчим часом.М...

Це її власне волосся? Пугачова здивувала фанів зачіскою (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:53

Відома співачка Алла Пугачова після переїзду в Ізраїль не стомлюється тішити публіку своїми виходами у світ. Так, у Тель-Авіві вона прийшла в театр на моновиставу "Я тут" актора Анатолія Бєлого, який виїхав з РФ, повідомляють Патріоти України. Зазначим...