Місяць не дожив до 20-річчя: З'явилися фото та прізвище юного бійця ЗСУ, загиблого на Донбасі

Загиблому від ворожої міни у зоні ООС на Донбасі бійцю ЗСУ Богдану Гавриліву за місяць мало б виповнитися 20-років. Про це розповів голова громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України імені Романа Шухевича" Олександр Соколовський, повідомляють Патріоти України.

"Гаврилів Богдан залишився в пам'яті, як порядний, трудолюбивий, відповідальний та сильний духом хлопчина. Він був хороший спортсмен, хороший студент та лідер серед молоді. У свої 19 років, він не продовжив далі вчитися хоча і мав на це всі можливості. Нікому не сказавши ні слова підписав контракт у ЗСУ та пішов захищати Батьківщину у складі 80-тої окремої десантно-штурмової бригади. Він говорив, що місце його там на фронті а не за партою і Богдан не жалкував за свій вибір", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що молодий боєць не дожив лише місяць до свого 20-річчя. "10 квітня мало б виповнитись йому 20 років, але 04 березня уранці ворожа міна обірвала його молоде життя. Не стримуючи сліз хочу сказати, що Богдан є прикладом патріотизму для сучасної молоді. Він назавжди залишиться в пам'яті як хороший друг, трудолюбивий учень та просто справжній молодий Герой", - підсумував Соколовський.

З архіву ПУ. Прихильники в шоці: Зірка популярного дитячого серіалу пішла працювати... у фільми для дорослих

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:00

Ворд знялася у фільмі для дорослих під назвою Drive. Актриса пояснила, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини. «Він дуже добре написаний. В ньому стільки різних тем», - поділилася Ворд. У фільмі її героїня...

Бережіться! Дослідження виявило нові факти про коронавірус у дітей

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:56

Діти, з коронавірусом, які не мають симптомів захворювання, насправді переносять менше вірусу, аніж ті у котрих хвороба проявляється. Таке дослідження провели серед 817 дітей в дев'яти американських та канадських лікарнях, повідомляє Journal Clinical M...