"Місто чаклунів води": У Мексиці знайшли ритуальну печеру з тисячолітніми артефактами майя (відео)

У Мексиці група археологів з Інституту Антропології та історії виявила печеру, в якій були знайдені понад 155 артефактів. Вони залишалися недоторканими понад 1 000 років. Про це пише National Geographic, повідомляють Патріоти України.

Знахідка являє собою цілу мережу печер, названих Балмаку - у перекладі це означає Бог Ягуар. Вони були виявлені на півночі півострова Юкатан, де також розташовуються руїни священного міста народу майя Чичен-Іца. Археологи з'ясували, що першими виявили печеру в 1966 році селяни, які належать місцевій громаді.

Однак прибулий на місце археолог наказав замурувати вхід, і про печеру забули ще на більш ніж 50 років. "Баламку дозволить переписати історію Чичен-Іца в Юкатані. Сотні археологічних артефактів... виключно добре збереглися", - зазначив один з дослідників Гільєрмо де Анда. Вчені сподіваються, що знайдені артефакти допоможуть встановити деталі виникнення і падіння, так званого "Міста чаклунів води".

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...