
Окупаційна влада півострова продовжує звеличувати солдат РФ, яких в кінці лютого - початку березня 2014 року начебто "в Криму не було". Про це пише місцеве видання 15 минут, інформують Патріоти України.
В Автономній республіці Крим, що знаходиться під контролем окупантів з Москви, анонсували відкриття чергового пам'ятника, присвяченого анексії півострова.
Сьогодні в Сімферополі неподалік від "Скверу Республіки" була встановлена бронзова статуя "зеленого чоловічка" з собакою і дівчинкою (все в дусі старої радянської пропаганди).
Оскільки вага цього "шедевра" склала більше тонни, для установки довелося задіяти підйомний кран. Церемонія відкриття пам'ятника відбудеться 11 червня.
Як всі пам'ятають, в кінці лютого 2014 року на території Криму з'явилися озброєні люди у військовій формі без розпізнавальних знаків, яких назвали "зеленими чоловічками". Вони зайняли адміністративні будівлі, аеропорти, інші стратегічні об'єкти і допомогли провести незаконний референдум.
Влада Кремля спочатку не зізнавалися, що віддавала наказ своїм військовим на "віджим" півострова, проте через деякий час після офіційного "приєднання" Криму до Російської Федерації все ж повідомила ЗМІ, що "зеленими чоловічками" були солдати армії РФ.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...