Могили героїв УПА заросли бур’янами, зате у енкаведистів, які вбивали наших повстанців, доглянуті і впорядковані (фото 16+)

Ця історія з маленького містечка на Тернопільщині, на жаль, є досить типовою для України.

Вбитий повстанець. Фото: Соцмережі

З 1944 року по 1951 рік у Вишнівці на видному місці, коло приміщення РВ НКДБ, виставляли в різних позах тіла вбитих повстанців з навколишніх сіл Вишнівецького району, повідомляють Патріоти України.

Коло них ставили охорону з солдат "винищувального батальону". Через два - три дні, у ночі вивозили в яму коло польського кладовища і присипали землею. Їхні могили заросли бур’янами, зате у Вишнівці могили енкаведистів, які вбивали наших повстанців, доглянуті і впорядковані.

Досить часто навіть місцеві жителі не знають, хто ж насправді похований у братських могилах на території їх громади.

Опублікував: Інна Мартинчук

У Полтаві посеред вулиці знайшли мертвого поліцейського

середа, 30 листопад 2022, 23:28

У середу, 30 листопада, в Полтаві посеред вулиці знайшли мертвого 43-річного поліцейського. Тіло правоохоронця виявив перехожий. Про це повідомили у поліції Полтавської області, передають Патріоти України. "Сьогодні, близько 7 ранку, перехожий повідоми...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...