"Моєї сім'ї більше немає. Винен правлячий режим": Мережу вразила трагедія росіянина, який втратив п'ятьох рідних на пожежі в Кемерово (фото)

Менше ніж за добу пост чоловіка набрав близько кілька десятків тисяч лайків, репостів і коментарів

Фото: ФБ

Трагедія, яка сталася з кемеровським бізнесменом Ігорем Востріковим, який втратив на пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" трьох дітей, дружину і сестру, жахнула росіян, повідомляють Патріоти України.

"Моєї сім'ї більше немає. Винен правлячий режим в моїй країні. Кожен чиновник мріє красти, як Путін. Кожен держслужбовець ставиться до людей, як бруду", - написав Востріков на своїй сторінці "Вконтакте" 27 березня.


Менше ніж за добу пост набрав близько кілька десятків тисяч лайків, репостів і коментарів. "Карелія з вами. Щирі співчуття", "Найщиріші співчуття! Тримайся, тримайся! Ми сумуємо разом з вами", "Липецьк тужить і плаче разом з вами . Не опускайте руки. Вони поруч","Ридаю другий день. Так багато янголят загинуло в цьому пеклі ... Сил вам і величезного терпіння", - написали люди на його стіні.


У мережі знайшлися фотографії всіх загиблих членів сім'ї бізнесмена.

Поділитися

Сестра Вострикова теж загинула в пожежі.

Дівчині було 23 роки.

Продавець машин розповів, яких авто потрібно уникати, тому що це повний "провал"

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:28

Автодилер Джеймс з Chops Garage, який робить покупки на британських автомобільних аукціонах Coхpart і Private Sales, показав, на які авто не варто витрачати гроші і час. Він показав вживану Toyota Yaris T Sport синього кольору з великим пробігом, перед...

У самотності є термін: Учені розповіли, як надовго ми можемо залишити собаку наодинці

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:57

Як би ми не любили своїх вихованців, час від часу нам доводиться залишати їх самих. При цьому дослідники виявили, що на час, який тварина може провести на самоті, впливають два основні чинники - вік і порода, пише Daily Mail, передають Патріоти Україн...