Молоде чи старе? Розкрито несподівані факти про червоне вино

Червоне вино корисне для здоров'я в невеликих дозах, а молоде - краще старого, незважаючи на численні твердження цінителів у зворотному. П'ять цікавих фактів про цей напій призводить блог "Pravda o ede" в Instagram, розвіявши популярні міфи, повідомляють Патріоти України.

Аромати вишні, ягід, варення і трав відбуваються виключно від винограду. Напій виготовляється саме з цих ягід, які проходять процес ферментації. Смакові добавки при виробництві не використовуються.

З червоного винограду можна зробити біле вино. Така технологія зустрічається в приготуванні білого ігристого вина Blanc de Noirs, що приготовлено з піно нуар і піно менье.

Червоні вина містять менше сульфітів, ніж білі. Крім того, перший вид напою більш хімічно стабільний і не так швидко руйнується.

Молоді червоні вина краще, ніж старі. Стверджується, що деякі вина дійсно смачніше, коли їм багато років. Але з точки зору корисних властивостей напою, молоде – краще, тому що в ньому міститься вищий рівень таніну.

Пити червоне вино в невеликих дозах краще, ніж взагалі не пити.Дослідження показали, що вживання червоного вина благотворно впливає на організм. Антиоксиданти знижують показники серцево-судинних захворювань, діабету і смертності. Але з дозуванням варто бути обережніше, тому що ефект може виявитися зворотнім.

В Україні повернули обов'язкову повірку лічильників: Що потрібно знати кожному

субота, 3 червень 2023, 7:03

В Україні відновлюються перевірки лічильників у квартирах українців. Виняток зроблено лише для тимчасово окупованих територій. Про це розповів голова правління Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко. Перевірки передбачені постановою №440 від...

Україна застосувала... "бойову сарану": у Росії видали чергову треш-заяву

субота, 3 червень 2023, 6:54

Російські окупанти не перестають дивувати треш-заявами. Цього разу вони видали, що Україна використала "бойову сарану" для знищення посівів у "ЛНР" та інших регіонах Росії, передають Патріоти України. Як повідомляє пропагандистське "РИА-Новости", окупа...