Молоде чи старе? Розкрито несподівані факти про червоне вино

Червоне вино корисне для здоров'я в невеликих дозах, а молоде - краще старого, незважаючи на численні твердження цінителів у зворотному. П'ять цікавих фактів про цей напій призводить блог "Pravda o ede" в Instagram, розвіявши популярні міфи, повідомляють Патріоти України.

Аромати вишні, ягід, варення і трав відбуваються виключно від винограду. Напій виготовляється саме з цих ягід, які проходять процес ферментації. Смакові добавки при виробництві не використовуються.

З червоного винограду можна зробити біле вино. Така технологія зустрічається в приготуванні білого ігристого вина Blanc de Noirs, що приготовлено з піно нуар і піно менье.

Червоні вина містять менше сульфітів, ніж білі. Крім того, перший вид напою більш хімічно стабільний і не так швидко руйнується.

Молоді червоні вина краще, ніж старі. Стверджується, що деякі вина дійсно смачніше, коли їм багато років. Але з точки зору корисних властивостей напою, молоде – краще, тому що в ньому міститься вищий рівень таніну.

Пити червоне вино в невеликих дозах краще, ніж взагалі не пити.Дослідження показали, що вживання червоного вина благотворно впливає на організм. Антиоксиданти знижують показники серцево-судинних захворювань, діабету і смертності. Але з дозуванням варто бути обережніше, тому що ефект може виявитися зворотнім.

Злякались? Комітет зі свободи слова заборонив частині журналістів ходити до Ради

середа, 28 жовтень 2020, 16:28

Комітет Верховної Ради зі свободи слова заборонив журналістам "Слідства. Інфо" та ще двох десятків інших ЗМІ відвідувати парламент. Джерело: керівник "Слідства. Інфо" Анна Бабінець в Facebook, сайт комітету, нардеп ВР від "Слуги народу" і член комітету...

В Україні стартувала вакцинація від грипу: чи здатна вона захистити від коронавірусу

середа, 28 жовтень 2020, 16:22

На тлі пандемії коронавірусу, в Україні також зростає захворюваність на грип. У країні почалася вакцинація проти грипу. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України. Всього до епідсезону 2020-2021 років в Україні поставлено 665 тисяч доз вак...