"Морозиво "48 копійок", яке коштує дорожче": Мешканка Донецька розповіла, як окупанти грають на ностальгії людей по СРСР (фото)

Головним артефактом радянської епохи і предметом ностальгії по СРСР є ковбаса по рубль двадцять, яка робилася "без хімії".
Морозиво "48 копійок" коштує насправді набагато дорожче. Фото: соцмережі.

Бойовики незаконних збройних формувань на Донбасі грають на ностальгії людей по СРСР, оформляючи багато продуктів у стилі радянського харчопрому. Про це розповіла мешканка Донецька Світлана, передають Патріоти України.

"Наприклад, є майонез "Радянський провансаль" і морозиво "48 копійок", яке йде з РФ, правда, коштує воно не 48 копійок", - зазначила вона. Однак головним артефактом радянської епохи і предметом ностальгії по СРСР є ковбаса по рубль двадцять, яка робилася "без хімії".

Так, окупаційна адміністрація "ДНР" вирішила повернути жителям Донбасу цей артефакт: на днях сепаратистські ЗМІ з помпою повідомили, що в Горлівці почали виготовляти ковбасу за радянськими ГОСТами. Для місцевих пропагандистів навіть влаштували прес-тур на м'ясокомбінат і показали, як проводиться "ковбаса без хімії".

Насправді ж радянська ковбаса по-деенерівськи штампується на віджатих ще в липні 2015 року потужностях підприємства ПрАТ "Горлівський м'ясокомбінат". Тоді на підприємство прийшли невідомі з автоматами, вилучили всю документацію, сервери, опечатали виробничі приміщення і вигнали керівників. А те, що функціонери "ДНР" зараз називають ковбасою за радянськими ГОСТами, за інформацією прес-служби підприємства, є продукцією сумнівної якості, так як ні системи санітарного контролю, ні якісної сировини бойовики не мають.

Джерело: Апостроф

"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

четвер, 6 жовтень 2022, 13:50

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд вп...

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...