"Морозиво "48 копійок", яке коштує дорожче": Мешканка Донецька розповіла, як окупанти грають на ностальгії людей по СРСР (фото)

Головним артефактом радянської епохи і предметом ностальгії по СРСР є ковбаса по рубль двадцять, яка робилася "без хімії".
Морозиво "48 копійок" коштує насправді набагато дорожче. Фото: соцмережі.

Бойовики незаконних збройних формувань на Донбасі грають на ностальгії людей по СРСР, оформляючи багато продуктів у стилі радянського харчопрому. Про це розповіла мешканка Донецька Світлана, передають Патріоти України.

"Наприклад, є майонез "Радянський провансаль" і морозиво "48 копійок", яке йде з РФ, правда, коштує воно не 48 копійок", - зазначила вона. Однак головним артефактом радянської епохи і предметом ностальгії по СРСР є ковбаса по рубль двадцять, яка робилася "без хімії".

Так, окупаційна адміністрація "ДНР" вирішила повернути жителям Донбасу цей артефакт: на днях сепаратистські ЗМІ з помпою повідомили, що в Горлівці почали виготовляти ковбасу за радянськими ГОСТами. Для місцевих пропагандистів навіть влаштували прес-тур на м'ясокомбінат і показали, як проводиться "ковбаса без хімії".

Насправді ж радянська ковбаса по-деенерівськи штампується на віджатих ще в липні 2015 року потужностях підприємства ПрАТ "Горлівський м'ясокомбінат". Тоді на підприємство прийшли невідомі з автоматами, вилучили всю документацію, сервери, опечатали виробничі приміщення і вигнали керівників. А те, що функціонери "ДНР" зараз називають ковбасою за радянськими ГОСТами, за інформацією прес-служби підприємства, є продукцією сумнівної якості, так як ні системи санітарного контролю, ні якісної сировини бойовики не мають.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...