Московський піп не знає канонів православ'я: На Житомирщині священики МП розсилали листи з погрозами парафіянам і погрожували фізичною розправою

У с. Ворсовка Малинського району Житомирської області, громада якого перейшла з Московського патріархату в єдину помісну Православну церкву України погрожували парафіянам.

Як розповів виданню "Обозреватель" голова районного осередку партії "Свобода" Микола Полиновський, рішення перейти в ПЦУ було прийняте одноголосно на зборах жителів села, передають Патріоти України.
До цього в громаді проводилося опитування щодо переходу в єдину церкву і збір підписів, на що послідувала бурхлива реакція місцевого батюшки, який служив у Ворсовці близько 10 років.

Священик, за словами Поліновського, агресивно поводився по відношенню до жителів, намагався відбирати списки з підписами, а також "погрожував хлопцями в балаклавах" і намагався закрити вхід до церкви.

Фото: Facebook Миколи Поліновського

Також після рішення місцевих жителів про приєднання до ПЦУ вони почали отримувати листи з погрозами потрапити в пекло за "смертний розкольницький гріх".

Незабаром до вирішення конфлікту підключилися правоохоронці і місцева влада, і після затяжних розглядів і суперечок парафіянам вдалося дати відсіч і відстояти свої права. У п'ятницю, 18 січня, вхід до церкви знову був відкритий. Очікується, що незабаром у селі почне правити службу священик ПЦУ.


''Всі будете в пеклі'': на Житомирщині священики МП погрожували парафіянам ПЦУ


''Всі будете в пеклі'': на Житомирщині священики МП погрожували парафіянам ПЦУ


''Всі будете в пеклі'': на Житомирщині священики МП погрожували парафіянам ПЦУ


Опублікував: evora

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...