Москва в шоці: В аеропорту Києва завернули московську журналістку, котра збиралася на Донбас (фото)

За словами Анастасії Лотарьової, її дві години розпитували "про Голодомор, українських моряків і Боїнг".

Росіянку не пустили далі "Жулян". Фото: соцмережі.

В Україну не пустили головного редактора російського інтернет-видання "Такие дела" Анастасію Лотарьову. Про це вона написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Хороше місто Київ, прекрасний аеропорт "Жуляни", шкода, депортують мене з нього просто ось після двох годин очікування в не менш прекрасне місто Мінськ - "не підтверджена мета візиту", хоча їхала за запрошенням від громадської організації, такі от справи", — написала вона.
За словами Лотарьової, її дві години опитували "про Голодомор, українських моряків і боїнг". "Також при згадці "Меморіалу" дуже напружилися, переплутавши його з "Безсмертним полком" і ОБД "Меморіал", — написала журналістка.

З архіву ПУ. "Я встигала купити вареної ковбаси, кока-колу, прийти додому і накрити стіл": Леся Нікітюк розповіла, як підпільно торгувала на ринку (відео)

субота, 22 січень 2022, 19:00

Українська телеведуча Леся Нікітю розповіла про те, як в дитинстві торгувала продуктами на ринку. Так, за словами зірки, вона робила це у таємниці від своїх батьків - підпільно. Такими подробицями Нікітюк поділилася в інтерв'ю YouTube-програмі "В гостя...

"У нас свої моральні принципи": В Івано-Франківську кав'ярня увімкнула російський реп (відео)

субота, 22 січень 2022, 18:59

В Івано-Франківську кав'ярня, після зауваження про увімкнений російський реп на восьмий рік війни з РФ, заявила що має "свої моральні принципи". Відео опублікувала група "Рагу.лі" у Facebook, передають Патріоти України. . На зауваження: "Навіщо ви на ...