Москва в шоці: В аеропорту Києва завернули московську журналістку, котра збиралася на Донбас (фото)

За словами Анастасії Лотарьової, її дві години розпитували "про Голодомор, українських моряків і Боїнг".

Росіянку не пустили далі "Жулян". Фото: соцмережі.

В Україну не пустили головного редактора російського інтернет-видання "Такие дела" Анастасію Лотарьову. Про це вона написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Хороше місто Київ, прекрасний аеропорт "Жуляни", шкода, депортують мене з нього просто ось після двох годин очікування в не менш прекрасне місто Мінськ - "не підтверджена мета візиту", хоча їхала за запрошенням від громадської організації, такі от справи", — написала вона.
За словами Лотарьової, її дві години опитували "про Голодомор, українських моряків і боїнг". "Також при згадці "Меморіалу" дуже напружилися, переплутавши його з "Безсмертним полком" і ОБД "Меморіал", — написала журналістка.

Не відкрутяться? Як відбуватиметься арешт майна ухилянтів - пояснення адвокатки

середа, 29 травень 2024, 7:30

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №10379, який передбачає штрафи за порушення призовниками, військовозобов’язаними та резервістами правил військового обліку. . Як відбуватиметься арешт майна - пояснила адвокатка Марина Бекало. У раз...

Бодяга, недолив та і не тільки: Куюн пояснив небезпечність пальнго на "дешевих заправках"

середа, 29 травень 2024, 7:27

Основні фактори низької вартості пального на АЗС, які торгують "дешевим" пальним, – низька якість, недолив та несплата податків. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук директор Консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн. "Якість (читай бодяга). Лаб...