У Дніпрі двоє зловмисників напали на чоловіка, побили, задушили і кинули його у багаття. За це їм загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Про це заявляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, повідомляють Патріоти України.
Вбивство сталося 10 березня приблизно о 09:00 на вулиці Надії Алексеєнко у м. Дніпро. Отримавши повідомлення про виявлення тіла зі слідами насильницької смерті, на місце події виїхали співробітники поліції. В ході першочергових слідчих дій вони встановили обставини злочину, затримали зловмисників та доставили їх до Дніпровського відділу поліції. Підозрювані - 35-річний та 34-річний місцеві жителі.
"Під час сварки чоловіки напали на потерпілого та завдали йому численні удари по голові та тілу. Потім стали душити, а коли жертва втратила свідомість – кинули у багаття. Від отриманих трав та опіків 59-річний чоловік помер", - повідомили у прес-службі.
За фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство). Чоловіків затримано, наразі врішується питання про повідомлення їм підозри та обрання запобіжного заходу.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...