Моторошні кадри: На Вінниччині батько побив 6-річного сина до невпізнанності (фото)

6-річний житель села Велике Козятинського району, що на Вінниччині, потрапив до лікарні з черепно-мозковою травмою, а по голові проявились підшкірні гематоми. На обличчі були такі гематоми, що він навіть не міг відкрити очі. За попередньою версією його побив батько, повідомляють Патріоти України.

"Він поки не зізнається. Каже, що коли виходив з дому, то він був нормальний, а коли вернулися, то застали його з травмами та гематомами. Але такі травми він не міг собі заподіяти. Скоріш хтось із дорослих приклав до нього руку. Слідчі опитують. Батько насправді віз сина в лікарню. Ніхто його з потягу не знімав. Саме лікарі повідомили поліцію про стан дитини", - говорить Ірина Добровольська з прес-центру Нацполіції у Вінницькій області.

Обстеження хлопчика показали, що у нього закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, масивна підшкірна гематома на голові, гематоми потиличної кістки, параорбітальна гематома зліва, множинні гематоми на тулубі та кінцівках.

Джерело: Gazeta.ua

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....