Моторошний гігант: На австралійське узбережжя викинуло незвичайне створіння (відео)

На австралійське узбережжя викинуло таємниче океанічне створіння. На пляжі його випадково виявили місцеві рибалки, повідомляють Патріоти України.

Коли рибалки знайшли тварину вона вже була мертва. Завбільшки тварина - 2 метри. Здивовані незвичайною знахідкою рибалки відразу наробили фото, а згодом опублікували їх в соцмережі. За світлинами експерти встановили, що це рідкісна риба-місяць. Її інколи плутають з акулою.

Незважаючи на масивність, ці дивно риби нешкідливі для людини. Їхні зуби зрослися в маленький дзьоб, який вони навіть не можуть повністю закрити і використовують його, щоб жувати медуз і зоопланктон. Нерідко вони вважають пластик за медуз, і це призводить до їхньої загибелі.

Шокуючий випадок: Пара туристів залишила немовля в аеропорту, не бажаючи платити за квиток для нього

середа, 1 лютий 2023, 17:58

Співробітники ірландської авіакомпанії Ryanair були шоковані рішенням пари пасажирів залишити свою дитину на стійці реєстрації в ізраїльському аеропорту після суперечок з приводу необхідності купувати для дитини окремий квиток. Як пише The Independent,...

Боїться, що не випустять: Дмитро Ступка вперше заговорив про повернення в Україну

середа, 1 лютий 2023, 14:00

Актор Дмитро Ступка ще до повномасштабного вторгнення виїхав у США. 23 лютого він повертався в Україну, в літаку дізнався, що почалася війна. Тоді додому поїхати не ризикнув і наразі не знає, коли це станеться, передають Патріоти України. Раніше в інте...