Моторошний гігант: На австралійське узбережжя викинуло незвичайне створіння (відео)

На австралійське узбережжя викинуло таємниче океанічне створіння. На пляжі його випадково виявили місцеві рибалки, повідомляють Патріоти України.

Коли рибалки знайшли тварину вона вже була мертва. Завбільшки тварина - 2 метри. Здивовані незвичайною знахідкою рибалки відразу наробили фото, а згодом опублікували їх в соцмережі. За світлинами експерти встановили, що це рідкісна риба-місяць. Її інколи плутають з акулою.

Незважаючи на масивність, ці дивно риби нешкідливі для людини. Їхні зуби зрослися в маленький дзьоб, який вони навіть не можуть повністю закрити і використовують його, щоб жувати медуз і зоопланктон. Нерідко вони вважають пластик за медуз, і це призводить до їхньої загибелі.

Неповнолітнього школяра підозрюють в смертельному наїзді на 11-річну україночку

субота, 18 вересень 2021, 22:33

У Миколаєві 15-річного підлітка підозрюють у смертельному наїзді на 11-річну дівчинку. Вона йшла нерегульованим пішохідним переходом, коли на неї налетіла "Славута" й зникла з місця ДТП, зазначають Патріоти України. Аварія сталася 17 вересня близько 19...

"У мене паспорт України і іншого не буде ніколи!": Пенсіонерка з ОРДО зателефонувала в ефір українського радіо

субота, 18 вересень 2021, 22:29

Пенсіонерка з окупованого Донбасу додзвонилася на українську радіостанцію "Донбасс.Реаліі". Вона поскаржилася на надмірну російську агітацію на тлі виборів до Держдуми. Кадри бесіди радіостанція опублікувала на своєму каналі в Telegram, передають Патрі...