Мученики в катівнях окупантів: За підняття українського прапора на свята в ОРДЛО заарештовано кілька українців, - розвідка

Спеціальні патрулі противника здійснювали перевірку, зокрема військових транспортних засобів на предмет прихованого перевезення людей і речей, які можуть сприйматися як символіка України.
Прапор України підняли в окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

На території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей за підняття державного прапора України бойовики окупаційної адміністрації Росії затримали кількох громадян. Про це повідомив прес-секретар Міноборони Олександр Мотузяник, передають Патріоти України із посиланням на прес-службу відомства.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ провело масштабні "тренування щодо запобігання викрадення військовослужбовців" на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

При цьому, спеціальні патрулі противника здійснювали перевірку, зокрема військових транспортних засобів на предмет прихованого перевезення людей і речей, які можуть сприйматися як символіка України. "Таким чином противник посилив заходи із запобігання активізації політичної активності громадян під час святкування 27-ї річниці Незалежності України", - переконані в Міноборони.

Водночас, згадані заходи російського окупаційного командування виявилися малоефективними. В окупованих населених пунктах відбулися численні заходи патріотично налаштованих українських громадян, багато з них були заарештовані за підняття державного прапора України.

Новий закон про мобілізацію: Стало відомо, хто із жінок може отримати повістку

вівторок, 23 квітень 2024, 7:30

У новому законопроєкті про мобілізацію є кілька положень щодо мобілізації жінок. Зокрема, умови закону визначають, що жінки можуть піти на службу лише добровільно. Про це йдеться в тексті закону про мобілізацію, передають Патріоти України. Зазначаєтьс...

Скорочення будуть практично в усіх галузях: Українців частіше звільнятимуть, ніж братимуть на роботу - прогноз

вівторок, 23 квітень 2024, 6:43

Найближчим часом український ринок праці перебуватиме у досить статичному стані: в основних секторах економіки не очікується як різкого зростання вакансій, так і хвилі звільнень, передають Патріоти України. Втім, компанії, які мають намір змінювати к...