Музей поганого мистецтва: Неймовірно гидкі картини, які важко ігнорувати

Що показують у Музеї поганого мистецтва у Бостоні.

Як не дивно, подивитися на роботи горе-митців у бостонському Музеї поганого мистецтва з’їжджаються туристи зі всього світу. Девіз музею – наше мистецтво занадто погане, аби його ігнорували, розказує 24 Канал, передають Патріоти України.
У 1993 році музей відкрив антиквар Скотт Вілсон, діставши першу картину – "Люсі в полі з квітами" – зі смітника.

Три виставкові зали налічують близько 600 експонатів і вісім тисяч відвідувачів/відвідувачок на рік. Вони тематично розбиті на блоки – "Під кайфом", "Нікчемні риси" і "Малосимпатичні пейзажі та натюрморти".

Далі фото з колекції Музею поганого мистецтва у Бостоні.


 Картина "Люсі в полі з квітами"


Як зазначають в музеї, щомісяця вони отримують заявки від 20 художників, але позначку "найгірші" проходять лише п’ять з них.


Та не думайте, що зберігати "мистецьке сміття" справа із легких. Одного разу з музею викрали картину. За повернення "жахливої пропажі" призначили винагороду розміром 6,5 мільйона доларів. Проте полотно, мабуть, дуже припало злодіям до душі, і ні за які гроші вони його віддавати не хотіли. Адже "викидень культури" так і не повернули.
Джерело: 24 канал

А ви це знали? Дуже небезпечна: Чому не можна тримати фіалку в будинку

середа, 22 вересень 2021, 18:56

Фіалка - популярна квітка в кожному будинку. Багато жінок люблять фіалку, так як ця квітка не сильно вибаглива і дуже швидко росте. Однак багато хто не знає, що фіалку в будинку тримати не сильно добре, зазначають Патріоти України. Ця квітка краде особ...

Хіти тижня. Після заморозків і осіннього холоду Україну накриють два бабиних літа: Синоптик назвав дати і попередив про "сюрпризи"

середа, 22 вересень 2021, 18:30

В Україні восени прогнозуються ще два періоди відчутного потепління, розповів народний синоптик Леонід Горбань, зазначають Патріоти України. За його прогнозом, перше "бабине літо" очікується ближче до середини жовтня. У центральних регіонах України пот...