Метою подорожі, яка обійшлася учасникам приблизно в $50 тис., було привернути увагу якомога більшої кількості іноземців до України та її культури. Експедиція, яка стартувала 12 вересня 2015 року, була умовно розділена на кілька етапів: європейський, американський і азіатський.
Мандрівники двічі перетнули екватор, побували на трьох континентах. "Ми переслідували кілька цілей: патріотичну, насамперед, "спортивну" і туристичну. Цим незвичайним проектом ми хотіли розповісти жителям усього світу про прекрасну країну - Україну, а також поділитися частинкою нашої культури - мистецтво створення ляльок-мотанок, які викликали інтерес у місцевих. Також ми зустрічалися з національними громадами і діаспорою", - розповіла Гавриленко журналістам.
Вона зазначила, що корінні жителі різних країн зустрічали їх привітно, висловлювали підтримку і багато розпитували про ситуацію в Україні. Втім, було в дорозі і багато складностей.
"В Аргентині ми зіткнулися з такими ж бюрократичними проблемами, які характерні і для нашої країни", - розповів Танцюра, додавши, що перетин Південної Америки обійшовся їм в $2000. Але загального враження це не зіпсувало. "Тепер в кожній країні є люди, які нам раді і готові зустріти наступного разу", - підкреслили українці.
Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...
Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.