"Минимум 4 оркотрупа": У лікарні Горлівки привезли загиблих і поранених окупантів

Вихідні на лінії розмежування проминули напружено.

У окупантів нові втрати. Фото: AFP.

В районі непідконтрольної українському уряду Горлівки Донецької області підрозділи НЗФ «ЛДНР» несуть великі втрати в ході бойових дій. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах і підтверджує український блогер і лікар з Єнакієва Олександр Чернов, передають Патріоти України.

Так, на своїй сторінці в соцмережі Чернов зазначає, що його достовірні джерела повідомили: «Горловка. В морге с ночи пятницы минимум 4 трупа членов НВФ — с направлений и Светлодарска (восточнее Горловки), и Пантелеймоновки (юго-западнее Горловки). Еще один наемник умер в городской больнице № 2».

Помер відомий український кінорежисер

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:58

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...

Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...