"Минимум 4 оркотрупа": У лікарні Горлівки привезли загиблих і поранених окупантів

Вихідні на лінії розмежування проминули напружено.

У окупантів нові втрати. Фото: AFP.

В районі непідконтрольної українському уряду Горлівки Донецької області підрозділи НЗФ «ЛДНР» несуть великі втрати в ході бойових дій. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах і підтверджує український блогер і лікар з Єнакієва Олександр Чернов, передають Патріоти України.

Так, на своїй сторінці в соцмережі Чернов зазначає, що його достовірні джерела повідомили: «Горловка. В морге с ночи пятницы минимум 4 трупа членов НВФ — с направлений и Светлодарска (восточнее Горловки), и Пантелеймоновки (юго-западнее Горловки). Еще один наемник умер в городской больнице № 2».

Зміст і форма викладення дуже зацікавив істориків: У Нідерландах розшифрували нетипову давньоримську табличку з прокляттям, знайдену на місці імперського військового табору

четвер, 25 червень 2026, 14:46

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...

Квитки на вагу золота: Які напрямки в Україні стали найпопулярнішими - на одне місце в УЗ претендує 10 людей

четвер, 25 червень 2026, 13:40

Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...