"Минимум 4 оркотрупа": У лікарні Горлівки привезли загиблих і поранених окупантів

Вихідні на лінії розмежування проминули напружено.

У окупантів нові втрати. Фото: AFP.

В районі непідконтрольної українському уряду Горлівки Донецької області підрозділи НЗФ «ЛДНР» несуть великі втрати в ході бойових дій. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах і підтверджує український блогер і лікар з Єнакієва Олександр Чернов, передають Патріоти України.

Так, на своїй сторінці в соцмережі Чернов зазначає, що його достовірні джерела повідомили: «Горловка. В морге с ночи пятницы минимум 4 трупа членов НВФ — с направлений и Светлодарска (восточнее Горловки), и Пантелеймоновки (юго-западнее Горловки). Еще один наемник умер в городской больнице № 2».

Це варто знати всім! Чому трудова книжка більше не гарантує пенсію

вівторок, 23 червень 2026, 8:22

Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...

Українцям скасують частину пенсій по інвалідності: Ось хто залишиться без виплат

вівторок, 23 червень 2026, 7:54

Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...