"Минимум 4 оркотрупа": У лікарні Горлівки привезли загиблих і поранених окупантів

Вихідні на лінії розмежування проминули напружено.

У окупантів нові втрати. Фото: AFP.

В районі непідконтрольної українському уряду Горлівки Донецької області підрозділи НЗФ «ЛДНР» несуть великі втрати в ході бойових дій. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах і підтверджує український блогер і лікар з Єнакієва Олександр Чернов, передають Патріоти України.

Так, на своїй сторінці в соцмережі Чернов зазначає, що його достовірні джерела повідомили: «Горловка. В морге с ночи пятницы минимум 4 трупа членов НВФ — с направлений и Светлодарска (восточнее Горловки), и Пантелеймоновки (юго-западнее Горловки). Еще один наемник умер в городской больнице № 2».

Пошукайте по шухлядах: За яку 5-копійчану монету заплатять 10 000 грн

неділя, 28 червень 2026, 21:01

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...

Безпека нового рівня. Китайці розробили повністю керамічний акумулятор

неділя, 28 червень 2026, 20:47

Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...