"Минимум 4 оркотрупа": У лікарні Горлівки привезли загиблих і поранених окупантів

Вихідні на лінії розмежування проминули напружено.

У окупантів нові втрати. Фото: AFP.

В районі непідконтрольної українському уряду Горлівки Донецької області підрозділи НЗФ «ЛДНР» несуть великі втрати в ході бойових дій. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах і підтверджує український блогер і лікар з Єнакієва Олександр Чернов, передають Патріоти України.

Так, на своїй сторінці в соцмережі Чернов зазначає, що його достовірні джерела повідомили: «Горловка. В морге с ночи пятницы минимум 4 трупа членов НВФ — с направлений и Светлодарска (восточнее Горловки), и Пантелеймоновки (юго-западнее Горловки). Еще один наемник умер в городской больнице № 2».

Птах б'ється у вікно: що віщує ця прикмета та чи варто хвилюватися

середа, 24 червень 2026, 9:53

Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...

Намісник Києво-Печерської лаври розповів, у якому стані печери з мощами преподобних отців після російського удару по найбільшої святині Русі

середа, 24 червень 2026, 8:57

Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...