Мисливці полюють на фантастичних істот, які ховаються у лісах Закарпаття (відео)

Серед бажаної здобичі - чупакабра, "снігова людина" і навіть міфічний блакитноокий лісовик чугайстер. Наявність цих істот підігрівається чутками від туристів та місцевого населення.

Чупакабра, єті чи чугайстер: мисливці Закарпаття полюють на невідомого хижака, який ховається у лісах (ВІДЕО)

Місцеві жителі скаржаться на істоту, яка час від часу викрадає свійських тварин, від яких потім знаходять лише рештки, зазначають Патріоти України. Закарпатські мисливці влаштовують лісові рейди у пошуках хижака, в один з яких разом з нима вийшли і журналісти програми "Загублений світ" телеканалу 2+2.

Під час однієї з експедицій вдалося дізнатись, що дивну істоту спочатку помітили та зафіксували на камеру польські туристи, а вже потім заговорили і місцеві мешканці. Хтось каже, що невідома істота - міфічний чугайстер, яким колись лякали дівчат, дехто наголошує, що бачив навіть снігову людину.

Однак, фактом залишається викрадення овець у місцевих пастухів, які через певний час знаходять від них тільки шкіру та кістки. Що ж все-таки наводить страх на місцевих та кого виявили мисливці - у цікавому сюжеті "Загубленого світу"

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...