На дітей впала стеля: У Криму сталася небезпечна НП у школі (фото, відео)

В окупованому Росією Севастополі (Крим) у школі №3 обвалилася стеля в коридорі під час перерви. Інцидент стався 13 грудня о 12:20, повідомляють Патріоти України.

Учениця хотіла зняти на відео наслідки ранкової негоди - зі стелі капала вода. За кілька секунд після початку зйомки шматок стелі звалився просто на учнів. При цьому адміністрація вирішила не повідомляти про подію батькам, вчителі попросили дітей видалити всі фото- і відеоматеріали.

"Стеля протікла і пішла тріщинами також в одному з кабінетів, батьки побоюються нових обвалів", — йдеться у повідомленні.

Як повідомили батьки, після інциденту місце падіння стелі обгородили декількома лавочками, по яких стрибали першокласники.

"Їх посадили на уроки, вчитель географії прийшла і сказала — "Діти, видаліть все відео і фото", — розповідають батьки. — Вона навіть зізналася учням, що зняте "не повинне потрапити в непотрібні органи".

За словами мами учениці, яка зняла відео, дівчинка неодноразово розповідала батькам про те, що стеля "виглядає погано". Пішла тріщинами не тільки у шкільному коридорі, але і в декількох кабінетах.

Директор школи Анжела Євгущенко запевнила, що нових обвалів не буде. За її словами, стеля набрякла від дощової води, що потрапила під дах під час шторму, дах школи давно потребує ремонту.

Зараз, за її словами, школа займається у дві зміни: молодші класи вранці, старші класи по обіді. "Буде ремонт, департамент допомагає, все буде добре", — додала вона.

Міг приплисти з Херсонщини: Під Одесою врятували собаку, якого прибило до берега на дошці (відео)

п’ятниця, 9 червень 2023, 20:15

В Одеській області врятували знесиленого собаку, якого прибило до берега на дошці разом зі сміттям. Організація Animal SOS Odessa повідомила, що пса привезли до них уночі, зараз його лікують у клініці. Telegram-канал Новини Одеса писав, що пес опинився...

"Це схоже на кидалово": Ккраїнці масово скаржаться, що обмінники відмовляються приймати долари

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:22

В Україні банки та обмінники відмовляються приймати частину купюр. Українці масово скаржаться: під час обміну просять заплатити додаткову комісію у розмірі 10-14%, а деякі банкноти взагалі не беруть. "Це абсолютно нормальна практика – 14% комісії за пр...