На грані: Людству напророкували глобальну катастрофу

Люди повинні змінити методи виробництва їжі та раціон харчування, щоб уникнути катастрофічних наслідків для Землі і передчасної смерті мільйонів людей. До такого висновку прийшли вчені Лондонського університету (Великобританія), повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що людство повинно споживати вдвічі менше червоного м'яса і цукру і в два рази більше овочів, фруктів і горіхів.

На даний час голодують майже мільярд людей, а ще два мільярди харчуються неправильно, що підвищує захворюваність на рак, ожиріння, діабет і порушення в серцево-судинній системі.

Щорічно через хвороби, пов'язані з нездоровою дієтою, вмирають до 11 мільйонів осіб. Учені вважають, що прогодувати 10 мільярдів осіб у 2050 році, а також знизити негативний вплив на навколишнє середовище можна тільки за допомогою радикальних змін у продовольчій системі.

Так, кожна людина не повинна вживати більше 14 грам червоного м'яса і більше 250 грам молочних продуктів на день.

Пенсії українцям перерахують: Хто і скільки отримуватиме з квітня

середа, 29 березень 2023, 18:59

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії тим, хто продовжив працювати. Підвищення становитиме приблизно близько 2%. Чим вища зарплата, тим більше може бути підвищення. Із квітня щороку підвищуватимуть пенсію тим українцям, які продовжили працювати на за...

Всього два правила: 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

середа, 29 березень 2023, 18:56

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає, передають Патріоти України. Про це він сказав в інтерв'...