На Кіровоградщині відібрали землю у майже 200 людей

За фактом заволодіння земельними паями відкрито кримінальне провадження, проведено слідчі дії.

Ілюстрація: domik.ua

На Кіровоградщині 182 власника земельних паїв виявили, що без їхнього дозволу було зареєстровано договори на землю. Про це під час наради в облдержадміністрації повідомив голова ОДА Сергій Кузьменко, передають Патріоти України.

За його словами, з відповідними скаргами спочатку звернулися 145 осіб, мешканців Данилової Балки Благовіщенського району, але, як виявилось, всього ошуканих селян 182, адже така ж ситуація склалася в Троянах і Мечиславівці. Однак, відповідні заяви написали 145 селян, наразі вони знаходяться на розгляді в Мін'юсті. Протягом 7-10 днів заяви буде розглянуто, тоді ж і з'являться перші результати.

За фактом заволодіння земельними паями відкрито кримінальне провадження, проведено слідчі дії, зокрема правоохоронці допитали 118 власників паїв, вилучили реєстраційні документи.

Хіти тижня. Справжній жах: У київському супермаркеті зловили в рибі небезпечну "живність" (фото, відео)

субота, 24 березень 2018, 23:57

Користувачів дуже схвилювала ця історія, на момент публікації постом поділилися близько 6 000 осіб. У Києві у відомому супермаркеті покупець знайшла в рибі черв'яка.Тамара Рудяченко на сторінці в Facebook повідомила, що купила тушку тріски в Novus на в...

Хіти тижня. Заборонені фото: Яким насправді було життя у СРСР, - блогер (фото)

субота, 24 березень 2018, 23:40

Фото професійних радянських фотографів, головним принципом роботи яких була повна відмова від ретуші і постановочних кадрів... Про це у своєму блозі пише Максим Мирович, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Не перестаю удивляться фанат...