На крові: Оприлюднено жахливі дані про кількість загиблих під час будівництва об'єктів до ЧС з футболу в Росії (відео)

Загальна вартість підготовки до Чемпіонату світу в Росії оцінюється у понад 13,2 млрд доларів.

Ілюстрація: dt.ua

У 19 столітті під час зведення найбільшого православного храму Петербурга, Ісаакіївського собору, із 400 тисяч робітників приблизно четвертина відправилась на той світ. Серед причин - хвороби та нещасні випадки. Найбільш кричущим став випадок із "позолотою куполів", в процесі якого випарами ртуті отруїлися понад 100 людей. Відтоді минуло чимало часу, пропорції звичайно зменшилися, але не методи, повідомляють Патріоти України з посиланням на 24tv.ua.

21 працівник загинув під час зведення об'єктів до Чемпіонату світу із футболу. Найбільша кількість полягли при будівництві "Зеніт-Арени" - 8 працівників. Один із них виявився північно-корейським гастарбайтером. За 10 років зведення на острові "Крестовский", з 2007 до 2017 року, встиг піти на той світ і архітектор Кісьо Курокава. А бюджет зріс у понад 7,5 разів: з 6,7 до 50 мільярдів рублів.

На другому місці за жертовністю - 45-тисячник "Волгоград-Арена", під час будівництва якого на берегу Волги загинуло 5 робітників. У Нижньмоу Новгороді пішло на той світ четверо.

Ледь не стала "жертвою краси": Школярка потрапила до реанімації після процедури з випрямлення волосся

неділя, 4 червень 2023, 22:41

В Ізраїлі 17-річна Ліной Арба потрапила до лікарні після випрямлення волосся у перукарні. Про це пише mynet, передають Патріоти України. Препарат проник через шкіру голови, призвів до інтоксикації організму та порушення роботи нирок. Стан дівчини швидк...

Загинула дитина: У Німеччині виникла пожежа в притулку, де жили українські біженці

неділя, 4 червень 2023, 22:29

У Німеччині в притулку для біженців у Апольді, Тюрінгія, виникла пожежа, загинула дитина. Як повідомляє mdr.de, пожежа виникла о 5 годині ранку за місцевим часом, передають Патріоти України. За словами очевидців, полум'я сягало кількох метрів в висоту....