На Київ насувається сніговий "Апокаліпсис": Пішоходів та автомобілістів закликали бути вкрай обережними

23 січня Україну накриють снігопади та заметіль

Киянам рекомендували прислухатися до попередження синоптиків і по можливості утриматися від поїздок по місту і за місто на власних авто, зазначають Патріоти України. У Київській міській адміністрації вважають, що це буде перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки і може привести до утворення заторів.

Водіям також нагадали про правила, що діють під час негоди на дорогах столиці: авто, які будуть заважати руху снігоприбиральної техніки, евакуюватимуть.

Окрема рекомендація стосується пішоходів: їх попросили бути максимально обережними, пересуваючись по місту в період погіршення погодних умов.

Нагадаємо, вранці 22 січня слизька дорога на під'їзді до Києва спровокувала ДТП, в якому загинули три людини.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...