"На розправу до б*ндероф*шистів": РФ відмовила у політичному притулку волонтеру "ДНР" (фото)

Зрадникам та колаборантам давно вже варто усвідомити - росіяни відрекуться від них обов'язково, це питання тільки часу.

Ірина Воронцова. Фото: соцмережі.

Волонтеру "ДНР" Ірині Воронцовій, яка перебувала в Санкт-Петербурзі, відмовили в отриманні політичного притулку в РФ. Про це повідомили в соцмережі Twitter, оприлюднивши відповідний документ МВС Росії, передають Патріоти України.
"На розправу до бандерофашистів", "Що, знову? Ні, зупиніться, забирайте їх собі, нам однієї Бойко вистачить", "Ще баландою їх потім за рахунок платників податків годувати", - прокоментували користувачі.

"Доведені факти усвідомленого пособництва терористам слід карати серйозними термінами. Ми занадто лояльно ставилися до сепаратизму і це вилилося в захоплення Криму і Донбасу", - зазначив юзер.


Хіти тижня. "Сильвер с сюрпризом, или Кто заказал побег наркобарона из Борисполя", - ЗМІ

середа, 21 серпень 2019, 15:30

Зникнення в Борисполі засновника онлайн-мережі поширення марихуани Telegrass Амоса Сільвера знову підтвердило, що Україна - країна можливостей. Про це йдеться в матеріалі видання Деловая столица, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. Акт...

У Києві чоловік забив до смерті свою дружину лопатою (фото, відео)

середа, 21 серпень 2019, 15:15

В Оболонському районі столиці 50-річний киянин під час сварки зі своєю 52-річною дружиною схопив лопату та побив нею жінку, наступного дня він виявив постраждалу мертвою. Чоловік самостійно викликав медиків та правоохоронців, повідомляють Патріоти Укр...