"На розправу до б*ндероф*шистів": РФ відмовила у політичному притулку волонтеру "ДНР" (фото)

Зрадникам та колаборантам давно вже варто усвідомити - росіяни відрекуться від них обов'язково, це питання тільки часу.

Ірина Воронцова. Фото: соцмережі.

Волонтеру "ДНР" Ірині Воронцовій, яка перебувала в Санкт-Петербурзі, відмовили в отриманні політичного притулку в РФ. Про це повідомили в соцмережі Twitter, оприлюднивши відповідний документ МВС Росії, передають Патріоти України.
"На розправу до бандерофашистів", "Що, знову? Ні, зупиніться, забирайте їх собі, нам однієї Бойко вистачить", "Ще баландою їх потім за рахунок платників податків годувати", - прокоментували користувачі.

"Доведені факти усвідомленого пособництва терористам слід карати серйозними термінами. Ми занадто лояльно ставилися до сепаратизму і це вилилося в захоплення Криму і Донбасу", - зазначив юзер.


Хіти тижня. З головою крокодила і "зубастим" хвостом: На канадському узбережжі знайшли дивну істоту (фотофакт)

вівторок, 18 червень 2019, 4:00

Мешканці вважають, що це було морське чудовисько Кадборозавр. 43-річний канадець Ніл Ейр гуляв вздовж берега океану, коли натрапив на останки дивної істоти. Чоловік - затятий рибалка і добре знає, хто водиться в океані, однак таку тварину він там не по...

Хіти тижня. Хрестик на грудях врятував чоловіка від удару блискавки (фото)

вівторок, 18 червень 2019, 2:00

Інцидент стався незадовго до дня народження потерпілого, й тепер він жартує, що у нього два свята. Житель Пензенської області залишився живий після удару блискавки завдяки тому, що розряд прийняли на себе натільний хрест й металева вставка у головному ...