"На розправу до б*ндероф*шистів": РФ відмовила у політичному притулку волонтеру "ДНР" (фото)

Зрадникам та колаборантам давно вже варто усвідомити - росіяни відрекуться від них обов'язково, це питання тільки часу.

Ірина Воронцова. Фото: соцмережі.

Волонтеру "ДНР" Ірині Воронцовій, яка перебувала в Санкт-Петербурзі, відмовили в отриманні політичного притулку в РФ. Про це повідомили в соцмережі Twitter, оприлюднивши відповідний документ МВС Росії, передають Патріоти України.
"На розправу до бандерофашистів", "Що, знову? Ні, зупиніться, забирайте їх собі, нам однієї Бойко вистачить", "Ще баландою їх потім за рахунок платників податків годувати", - прокоментували користувачі.

"Доведені факти усвідомленого пособництва терористам слід карати серйозними термінами. Ми занадто лояльно ставилися до сепаратизму і це вилилося в захоплення Криму і Донбасу", - зазначив юзер.


Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...