"На розправу до б*ндероф*шистів": РФ відмовила у політичному притулку волонтеру "ДНР" (фото)

Зрадникам та колаборантам давно вже варто усвідомити - росіяни відрекуться від них обов'язково, це питання тільки часу.

Ірина Воронцова. Фото: соцмережі.

Волонтеру "ДНР" Ірині Воронцовій, яка перебувала в Санкт-Петербурзі, відмовили в отриманні політичного притулку в РФ. Про це повідомили в соцмережі Twitter, оприлюднивши відповідний документ МВС Росії, передають Патріоти України.
"На розправу до бандерофашистів", "Що, знову? Ні, зупиніться, забирайте їх собі, нам однієї Бойко вистачить", "Ще баландою їх потім за рахунок платників податків годувати", - прокоментували користувачі.

"Доведені факти усвідомленого пособництва терористам слід карати серйозними термінами. Ми занадто лояльно ставилися до сепаратизму і це вилилося в захоплення Криму і Донбасу", - зазначив юзер.


Заявив, що повії - "агентки Росії та Китаю": Голий британський депутат благав забрати його з секс-притону

неділя, 28 травень 2023, 22:28

У Великій Британії стався гучний скандал із депутатом від Консервативної партії, який посеред ночі зателефонував керівництву політичної сили та благав "визволити його з секс-притону", оскільки вважав, що "повії можуть бути агентками Росії або Китаю". ...

Закохана жінка набила тату на чолі з ім'ям чоловіка (відео)

неділя, 28 травень 2023, 22:15

Закохані люди часто обирають унікальні способи висловити прихильність до партнера. Хтось обирає дорогі подарунки, а хтось демонструє свою любов за допомогою кулінарних хитрощів. Однак жінка з Бенгалуру — міста в південній Індії — пішла на надзвичайний ...