На українському Лукомор'ї з'явився вчений кіт, котрий дотримується правил дорожнього руху (відео)

З розряду розповіли б - не повірив. А так є запис відеореєстратора. Ситуація мимоволі нагадала пушкінські рядки «У лукоморья дуб зеленый; Златая цепь на дубе том: И днем и ночью кот ученый Всё ходит по цепи кругом…»

У Мелітополі помічений рудий красень, який дочекавшись потрібного сигналу світлофора бездоганно і з великою гідністю перейшов вулицю по пішохідному переходу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відео просто підірвало Мережу. Народ жартує, що кіт виконує перехід вулиці краще, ніж люди, і може навчити кого завгодно Правил дорожнього руху. До речі характерно, що вчений кіт з'явився на півдні Запорізької області, адже саме північний берег Азова у сиву давнину іменувався в тому числі Лукомор'ям. Приазовські степи поїли численні річки, котрі з весни до осені оберталися на величезний луг. Луки здовж моря - Лукомор'я.

Закарпатські білі гриби смакують за кордоном: Підприємниця зробила бізнес на сушених грибах за 3 роки

середа, 21 серпень 2019, 8:50

За словами дівчини вже надходять пропозиції від міжнародних партнерів. Зробити бізнес на білих сушених грибах, коли уся сировина з екологічно чистого району Закарпаття Іршавщини – виконано. Про такий бізнес з "тихого полювання" розповідається у відео н...

Йому б в єпископи чи митрополити: Скреподуховні росіяни протролили міністра Путіна

середа, 21 серпень 2019, 8:30

Щось з духовністю Третього Риму не те. Шпиняють міністра за те, що в цей смутний час шукає захисту у того, котрий може спасти в цьому новітньому Садомі з Гоморою Путіна. Російський міністр освіти Михайло Котюк викликав критику користувачів мережі, прод...