На українському Лукомор'ї з'явився вчений кіт, котрий дотримується правил дорожнього руху (відео)

З розряду розповіли б - не повірив. А так є запис відеореєстратора. Ситуація мимоволі нагадала пушкінські рядки «У лукоморья дуб зеленый; Златая цепь на дубе том: И днем и ночью кот ученый Всё ходит по цепи кругом…»

У Мелітополі помічений рудий красень, який дочекавшись потрібного сигналу світлофора бездоганно і з великою гідністю перейшов вулицю по пішохідному переходу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відео просто підірвало Мережу. Народ жартує, що кіт виконує перехід вулиці краще, ніж люди, і може навчити кого завгодно Правил дорожнього руху. До речі характерно, що вчений кіт з'явився на півдні Запорізької області, адже саме північний берег Азова у сиву давнину іменувався в тому числі Лукомор'ям. Приазовські степи поїли численні річки, котрі з весни до осені оберталися на величезний луг. Луки здовж моря - Лукомор'я.

Реальний досвід бойових дій: Як українська армія навчає НАТО (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:35

37 тисяч українських військових вже узяли участь у військових навчаннях Альянсу, але, на жаль, корисний ефект від цього нівелюється відтоком кадрів.

Хіти тижня. Як знищували тріо Мареничів (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 23:30

У СРСР так вбивалися рідні культура, мова, пісня... Перше українське вокальне естрадне тріо Мареничів – три різні людини: славнозвісні, оповиті чутками, плітками, пересудами, самобутні й непересічні, зі своїми характерами, чеснотами, вадами. Долі у них...