На українському Лукомор'ї з'явився вчений кіт, котрий дотримується правил дорожнього руху (відео)

З розряду розповіли б - не повірив. А так є запис відеореєстратора. Ситуація мимоволі нагадала пушкінські рядки «У лукоморья дуб зеленый; Златая цепь на дубе том: И днем и ночью кот ученый Всё ходит по цепи кругом…»

У Мелітополі помічений рудий красень, який дочекавшись потрібного сигналу світлофора бездоганно і з великою гідністю перейшов вулицю по пішохідному переходу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відео просто підірвало Мережу. Народ жартує, що кіт виконує перехід вулиці краще, ніж люди, і може навчити кого завгодно Правил дорожнього руху. До речі характерно, що вчений кіт з'явився на півдні Запорізької області, адже саме північний берег Азова у сиву давнину іменувався в тому числі Лукомор'ям. Приазовські степи поїли численні річки, котрі з весни до осені оберталися на величезний луг. Луки здовж моря - Лукомор'я.

"Будеш тримати більше двох корів - запишуть у "кулаки": Різниця між українськими і білоруськими селами, - журналіст

середа, 21 листопад 2018, 8:40

У якій країні люди - хазяїни на своїй землі, а в якій - не зовсім. Судити про країну тільки по її столиці - важко, та й взагалі марно, пише оглядач, журналіст Денис Лавнікевіч , передають Патріоти України з посиланням на Ділову Столицю. Продовжуємо мов...

"Зрадники в формі ЗСУ повинні задуматися, що робить наш ворог з такими, як вони в своїй армії", - ветеран АТО

середа, 21 листопад 2018, 7:40

Істерити про недоліки в армії - все одно що ображатися на відображення «дрища» в дзеркалі, замість того, щоб піти в спортзал. Про породу чоловіків у військовій формі на аватарках на просторах соцмереж, які доводять, яка насправді ЗСУ погана і яка огид...