"За словами сільського голови Миколи Мацалака, в урочищі Обідній буде встановлено шість вітряків та одну підстанцію", - пише у своєму блозі Олег Леусенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Площа ділянки - 1,75 гектара. При цьому розміщення споруд сплановано таким чином, що не завадить обробці землі.
Вітроелектростанцію у Шевченковому будує луцьке підприємство "Вінд Енерджі". Як зазначив представник ТОВ "Вінд Енерджі", відповідальний за виконання робіт, ВЕС загальною потужністю 6 МВт зведуть у дві черги.
Шевченкове обрали для будівництва вітроелектростанції завдяки наявності вітрового коридору, продовжує Микола Мацалак. "Дослідження показали, що сила вітрів дозволяє розміщувати електростанцію, - розповідає сільський голова. - Будівництво вітропарку було передбачене генпланом".
За словами Миколи Мацалака, село давно шукало інвестора для зведення ВЕС, поширюючи інформацію про сприятливі умови.
"На початку 2016-ого зацікавився інвестор з Німеччини, - розповідає сільський голова. - На громадських слуханнях мешканці заявили, що не проти такого будівництва, почалася робота над документацією, а восени був виданий дозвіл на будівництво".
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...