"Їх не можна перевчити": Ада Роговцева різко висловилася про росіян і боротьбу з ними

Українська актриса театру і кіно Ада Роговцева розповіла, що росіян буквально привчили думати, що українці це "вигаданий народ". Про це легендарна українська артистка розповіла в інтерв'ю ZIK, відзначивши поблажливе ставлення громадян РФ до нашої нації, повідомляють Патріоти України.

"Їх привчили, що українці гірші, що ми вигаданий народ, вигадана мова, "молодший брат". Вони завжди дуже поблажливо до нас ставилися. Я цього ніколи не відчувала, бо не дозволяла цього. Щоб там працювати, треба було знати їхню мову. Я її знала без акценту", — розповіла вона. Роговцева наголосила, що росіян треба відокремити від українців.

"Вони вважають, що Крим російський і Севастополь "російське місто" — це вкорінювалося не один десяток років. Їх не можна переговорити, перевчити, напевно, треба ізолювати себе від них", — підсумувала актриса.

Коронавірус чи ще якась інфекція?: В Африці загадково загинули сотні слонів (фото)

четвер, 2 липень 2020, 12:14

Захисники природи кажуть, що вмирають тварини різного віку і різної статі. В Ботсвані за загадкових обставин загинули понад 350 слонів, що вже встигли охарактеризувати як природоохоронну катастрофу. Як пише The Guardian, перші випадки смерті тварин ста...

Хіти тижня. Зупинять транспорт і закриють метро: Яким областям в Україні загрожує посилення карантину

четвер, 2 липень 2020, 11:00

В Україні зростає кількість заражених коронавірусом, тому влада планує посилення карантину, передають Патріоти України. За випадками інфікування в країні лідирує Львівська область. Там за останню добу виявили 143 нових випадки, три людини загинули. "Н...