"Їх не можна перевчити": Ада Роговцева різко висловилася про росіян і боротьбу з ними

Українська актриса театру і кіно Ада Роговцева розповіла, що росіян буквально привчили думати, що українці це "вигаданий народ". Про це легендарна українська артистка розповіла в інтерв'ю ZIK, відзначивши поблажливе ставлення громадян РФ до нашої нації, повідомляють Патріоти України.

"Їх привчили, що українці гірші, що ми вигаданий народ, вигадана мова, "молодший брат". Вони завжди дуже поблажливо до нас ставилися. Я цього ніколи не відчувала, бо не дозволяла цього. Щоб там працювати, треба було знати їхню мову. Я її знала без акценту", — розповіла вона. Роговцева наголосила, що росіян треба відокремити від українців.

"Вони вважають, що Крим російський і Севастополь "російське місто" — це вкорінювалося не один десяток років. Їх не можна переговорити, перевчити, напевно, треба ізолювати себе від них", — підсумувала актриса.

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...

На МКС знову проблеми з російськими компонентами - зламався туалет і задимився пилосос

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:31

На Міжнародній космічній станції (МКС) виявилася серія неполадок. Про це повідомив російський космонавт Анатолій Іванишин фахівцям центру управління польотами, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА Новини.