Наговорила гидот про батьків: Вчителька довела дітей до сліз (відео)

У Харкові вчителька так вилаяла і нахамила двом ученицям четвертого класу, що вони більше години ридали.

Про інцидент розповів користувач Даніель Солодчик на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Учениця 4-го класу харківської школи № 109 Маргарита і її подруга Аня запізнилися на урок на три хвилини. У класі їх зустріла класний керівник іншого класу, яка у них не викладає. Дівчатка вибачилися за запізнення, як і годиться, але викладача це вибачення не задовольнило, і вона почала ображати їх і говорити гидоти про батьків.

"Ми вибачилися, а вона сказала: "Таких треба на облік ставити. Хто вас підіймає?". Ми відповіли, що батьки. Вона запитала: "Ви що, народилися на смітнику? Не знаєте, у скільки вставати потрібно?". Назвала наших батьків тупими, а потім і зовсім сказала, що у нас немає сім'ї. Я сказала, що мої батьки незрячі, але це не дає нікому права так говорити про них. Потім ми сіли за парти, а Інна Василівна (викладач) пішла, ми розплакалися, нас заспокоював весь клас", — розповіла Маргарита.

При конфлікті була класна керівниця дівчаток, але вона не заступилася за своїх учениць. У батьків Маргарити порушення зору і класний керівник про це знала. Дівчинка дуже болісно сприйняла образи на адресу батьків.

Керівництво школи про конфлікт знає, і директор вже дала свої пояснення. Проте вчительці, яка ображала дітей, загрожує покарання у вигляді догани, так як вважають її поведінку просто некоректною.

Користувачі соціальних мереж відреагували на конфлікт і вважають, що викладачів за подібну поведінку потрібно карати набагато суворіше, щоб інциденти буллінга в школах припинилися.


Українців попередили: З 29 червня на три дні перестане працювати популярна мобільна послуга

неділя, 28 червень 2026, 10:30

з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...

У лісах України помітили одну з найнебезпечніших змій: Де вона мешкає

неділя, 28 червень 2026, 10:23

В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...